انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰

FILE PHOTO: Democratic congressional candidate Amy McGrath thanks all her supports after conceding at her election night party in Richmond
در کنتاکی ایمی مک‌گراث پیروز رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات برای سنای آمریکا شد. خانم لورن بوبرت نیز اسکات تیپتون، رقیب کهنه‌کار هم‌حزبی خود، را شکست داد.
Trump full speech in Tulsa
01:42:33
نسخه کامل سخنرانی پرزیدنت ترامپ در اکلاهما؛ اشاره به ایران و هزینه توافق
President Donald Trump speaks during a campaign rally in Tulsa, Okla., Saturday, June 20, 2020. (AP Photo/Sue Ogrocki)
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، در یک سخنرانی انتخاباتی در ایالت اکلاهما، به کشتن قاسم سلیمانی اشاره کرد و همچنین خطاب به ایران اشاره کرد که او آماده است که بهترین و سریع‌ترین توافق با ایران را انجام بدهد.
جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری و معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا. ۱۷ ژوئن ۲۰۲۰
سناتور ایمی کلوبشار می‌گوید از رقابت برای کسب نامزدی معاونت ریاست جمهوری کنار می‌رود و از جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری آمریکا، خواسته است در عوض یک زن رنگین‌پوست را برای این مهم برگزیند.
مدیر اجرایی حزب جمهوریخواه ایالت مین در حال صحبت درباره تلاش ها برای لغو رای گیری ترجیحی در آن ایالت است. ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰
حزب جمهوریخواه ایالت «مین» دادخواستی را برای توقف استفاده از روش رای گیری ترجیحی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارائه داده است که زمینه را برای یک کشمکش انتخاباتی بر سر روش رای گیری فراهم می کند.
پرزیدنت دونالد ترامپ در یک گردهمایی انتخاباتی در کارولینای جنوبی. ۲۸ فوریه ۲۰۲۰
لری کادلو، مشاور اقتصادی کاخ سفید، می گوید هزاران شرکت کننده در گردهمایی انتخاباتی پرزیدنت دونالد ترامپ، شنبه آینده، در اوکلاهما احتمالا باید برای پرهیز از گسترش ویروس کرونا ماسک به صورت بزنند.
President Donald Trump speaks to United States Military Academy graduating cadets during commencement ceremonies, Saturday,…
کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه و کمپین انتخاباتی پرزیدنت ترامپ اعلام کردند روز یکشنبه ۲۵ خرداد و در روز تولد رئیس جمهوری آمریکا، حدود ۱۴ میلیون دلار کمک انتخاباتی دریافت کردند.
پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا. آرشیو، ۱۲ مارس ۲۰۲۰ و ۵ آوریل ۲۰۲۰
بنا بر تحلیلی که توسط سی‌ان‌ان منتشر شده است، دست کم سه نظرسنجی سراسری که این هفته انجام شد تایید می‌کنند که پرزیدنت ترامپ همچنان از حمایت بسیار نیرومند پایگاه سیاسی خود برخوردار است.
استیو کینگ، نماینده جمهوریخواه ایالت آیوا. ۲۶ ژانویه ۲۰۱۹
رای دهندگان آمریکایی، با وجود بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و اعتراضات سراسری به مرگ یک مرد سیاهپوست در بازداشت پلیس، روز سه شنبه، در هشت ایالت و پایتخت آمریکا در صف رای گیری ایستادند و به نامزدهای مورد نظر خود برای کرسی های مجلس نمایندگان و سنا رای دادند.
ملاقات پرزیدنت دونالد ترامپ و روی کوپر، فرماندار ایالت کارولینای شمالی. ۹ سپتامبر ۲۰۱۹
پرزیدنت دونالد ترامپ می گوید جمهوریخواهان مجمع ملی امسال خود را از ایالت کارولینای شمالی در جنوب شرقی آمریکا به نقطه ای دیگر انتقال خواهند داد زیرا فرماندار آن ایالت از لغو محدودیت های ناشی از ویروس کرونا بر گردهمایی های بزرگ امتناع می کند.
در پیامد تظاهرات ضدخشونت نژادی پلیس، موقعیت برخی از گزینه‌های احتمالی جو بایدن برای نامزدی معاونت ریاست جمهوری آمریکا، تغییر کرد، مثلا کیشا لنس باتمز شهردار آتلانتا، محبوبیت سراسری یافت در حالیکه چشم‌انداز برای سناتور کلوبوچار پیچیده‌تر شد.