انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰

2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
بنا بر برنامه‌های ارائه شده توسط ستادهای انتخاباتی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه در گردهمایی‌های انتخاباتی در سه ایالت میشیگان، ویسکانسن، و نبراسکا در میان طرفداران خود حاضر می‌شود و در همین حال جو بایدن در دو رویداد انتخاباتی در ایالت جورجیا شرکت می‌کند.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
پرزیدنت ترامپ و جو بایدن در جریان مناظره شامگاه پنجشنبه یکم آبان با پرسشی در خصوص این که چگونه چین را به دلیل نداشتن شفافیت کامل در مورد ویروس کرونا پاسخگو می‌کنند، روبرو شدند.
President Donald Trump and Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden participate in the final…
دومین و آخرین مناظره انتخاباتی پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات پنجشنبه شب به وقت واشنگتن (بامداد جمعه به وقت ایران) به مدت نود دقیقه در دانشگاه بلمونت در نشویل تنسی برگزار شد.
2020 Elections Diary V2
چهار سال پیش در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶، زمانی که اکثر نظرسنجی‌های افکار عمومی با اطمینان پیروزی هیلاری کلینتون را پیش‌بینی می‌کردند، دو مدل ریاضی به درستی پیروزی دونالد ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ پیش‌بینی کردند. 
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
کمیسیون مناظره‌های ریاست جمهوری روز دوشنبه مقررات جدیدی را برای استفاده از میکروفون‌ها در جریان مناظره تلویزیونی روز پنج‌شنبه بین پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، اعلام کرد.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
کمیسیون مناظره های انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده است پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات در دومین و آخرین مناظره خود، که طبق برنامه قرار است شامگاه پنجشنبه ۲۲ اکتبر در دانشگاه بلمونت در نشویل تنسی بر گزار شود، در مورد شش موضوع بحث خواهند کرد.
ترامپ - بایدن
پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پنجشنبه شب در دو برنامه جداگانه تلویزیونی در دو شهر متفاوت، به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
پرزیدنت دونالد ترامپ و نامزد حزب دموکرات، جو بایدن، طی رویدادهای انتخاباتی جداگانه در روز دوشنبه، در میان طرفدارانشان بر اهمیت برنامه های اقتصادی خود تاکید کردند.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
بنا بر اطلاعیه کمیسیون مناظره‌های ریاست جمهوری، پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در دومین و واپسین مناظره انتخاباتی خود شرکت خواهند کرد. این مناظره ۱۰ روز دیگر در دانشگاه بلمانت در شهر نشویل ایالت تنسی برگزار خواهد شد.
مایک پنس کامالا هریس
در جریان مناظره‌ کاندیداهای معاونت ریاست جمهوری در سالت‌لیک سیتی که شامگاه چهارشنبه ۱۶ مهر از شبکه‌های تلویزیونی پخش شد، مایک پنس معاون رئیس جمهوری و سناتور کامالا هاریس در مورد توافق هسته‌ای ایران و از بین بردن قاسم سلیمانی، دیدگاه‌های بسیار متفاوتی ارائه کردند.
President Donald Trump, left, and Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden, listen to moderator Chris…
نخستین مناظره دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا سه‌شنبه شب ۸ مهر به میزبانی شهر کلیولند در ایالت اوهایو برگزار شد. 
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، و جو بایدن، رقیب دموکرات او، در روزهای آخر هفته گفتند که برای رویارویی با یکدیگر در اولین مناظره ریاست جمهوری که سه‌شنبه شب (۸ مهر) برگزار می‌شود، خود را آماده می‌کنند.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
پرزیدنت ترامپ و رقیب دموکرات او جو بایدن، معاون سابق رئیس جمهوری آمریکا، طی ۱۰ روز گذشته هر دو نامه‌هایی را که توسط گروه‌های بزرگی از رهبران سابق ارشد نظامی آمریکا در حمایت از آنها امضا شده بود، دریافت کرده‌اند.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه، و در نخستین روزی که رأی گیری زودهنگام در ایالت مینه‌سوتا، یکی از چند ایالت به اصطلاح «ایالت نوسانی» (یا ایالت آوردگاه) که یک نامزد دموکرات یا جمهوریخواه می‌تواند در آنها به پیروزی دست یابد آغاز شد، مراسم انتخاباتی جداگانه‌ای در آن ایالت برگزار کردند. به عقیده بسیاری از کارشناسان، پیروزی در این ایالت‌ها به طور بالقوه نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ را تعیین خواهد کرد.
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
پرزیدنت ترامپ و جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، طی روزهای آخر هفته در مورد توافق هسته‌ای ایران اظهار نظر کردند و ارزیابی‌های کاملاً متفاوتی را در این رابطه ارائه دادند. پرزیدنت ترامپ به شدت از این سند، که در سال ۲۰۱۵ میلادی به امضا رسید، انتقاد کرد و در مقابل جو بایدن شدیداً به دفاع از آن پرداخت.