لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۲۲

ادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوری   


2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰

همزمان با دومین روز گردهمایی ملی حزب جمهوریخواه، هم پرزیدنت ترامپ و هم جو بایدن معاون پیشین رئیس جمهوری آمریکا از حامیان خود خواستند با چشم اندازی که از آمریکا دارند، همراه شوند.

پرزیدنت ترامپ سه شنبه شب دوبار در ویدیو کلیپ‌هایی از کاخ سفید در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان حاضر شد. در یکی از این ویدئوها او فرمان عفو برای یک مجرم پیشین را صادر کرد که اکنون یک کنشگر عدالت کیفری شده است.

پرزیدنت ترامپ در این ویدئو گفت: «من به فراهم کردن فرصت برای همه آمریکایی ها، از جمله زندانیان سابق، برای ایجاد یک زندگی جدید و تحقق رویای آمریکایی شان، رویای آمریکایی که بزرگ است، ادامه خواهم داد.»

از سوی دیگر،‌ جوبایدن معاون رئیس جمهوری پیشین برای ترغیب حامیانش از توئیتر استفاده کرد.

وی نوشت: «من معتقدم مردم آمریکا برای امری بهتر آماده اند. زمان آن است که ثابت کنیم امید، نیرومندتر از ترس، عشق قویتر از نفرت و نور تواناتر از تاریکی است.»

دومین روز کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه شامل سخنرانی‌ مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا بود که پیشتر در اورشلیم پایتخت اسرائیل ضبط شده بود و سه‌شنبه شب پخش شد.

همچنین در دومین شب کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه، ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا به طور زنده از باغ رز کاخ سفید سخنرانی کرد.

بانوی اول آمریکا گفت: «من اینجا هستم زیرا ما به همسرم نیاز داریم تا چهار سال دیگر رئیس جمهور و فرمانده کل نیروهای مسلح ما باشد. او بهترین فرد برای کشور ما است.»

چهارشنبه شب، محوریت کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه سخنرانی پذیرش نامزدی معاون رئیس جمهوری توسط مایک پنس است که او از بنای ملی - تاریخی فورت مک-هنری در بالتیمور سخنرانی خواهد داد.

XS
SM
MD
LG