لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۶

پرزیدنت ترامپ و جو بایدن در دومین و آخرین مناظره خود در مورد ۶ موضوع بحث خواهند کرد


2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰

کمیسیون مناظره های انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده است پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات در دومین و آخرین مناظره خود، که طبق برنامه قرار است شامگاه پنجشنبه ۲۲ اکتبر در دانشگاه بلمونت در نشویل تنسی بر گزار شود، در مورد ۶ موضوع بحث خواهند کرد.

بنا بر اعلام کمیسیون، این ۶ موضوع عبارتند از: مبارزه با کووید۱۹، خانواده‌های آمریکایی، نژاد در آمریکا، تغییرات اقلیمی، امنیت ملی و رهبری.

این مناظره که از طریق تلویزیون در سراسر کشور پخش خواهد شد، ساعت ۹ شب به وقت شرق ایالات متحده آغاز خواهد شد و ۹۰ دقیقه ادامه خواهد داشت که هر کدام از ۶ موضوع در پانزده دقیقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مناظره پنجشنبه با مجری‌گری کریستن ولکر، خبرنگار کاخ سفید تلویزیون ان بی سی، انجام خواهد شد.

بنا بر اعلام نیلسن هولدینگ، یک شرکت آمریکایی سنجش میزان مخاطب و تحلیل داده‌های تلویزیونی که در بیش از ۹۰ کشور فعالیت می‌کند، فقط شمار بیننده‌های تلویزیونی نخستین مناظره ریاست جمهوری بین جو بایدن و پرزیدنت ترامپ، که ۲۹ سپتامبر برگزار و از شانزده شبکه تلویزیونی پخش شد، ۷۳.۱ میلیون نفر بود.

برآورد نیلسن تنها شامل آمریکایی هایی است که مناظره را از طریق تلویزیون تماشا کردند؛ در حالی که بسیاری آن را از طریق تلفن‌های هوشمند، اینترنت یا شبکه‌های رادیویی دنبال کردند، که با احتساب آنها مجموع مخاطبان بسیار بیشتر از آمار نیلسن است.

XS
SM
MD
LG