لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۴۸

کامالا هریس و مایک پنس دیدگاه‌های خود در مورد اهمیت انتخابات ماه نوامبر را ارائه کردند


مایک پنس و کامالا هریس
مایک پنس و کامالا هریس

کامالا هریس، سناتور دموکرات، و مایک پنس، معاون رئیس جمهوری جمهوریخواه، روز چهارشنبه ۲۹ مرداد دیدگاه‌های‌شان در مورد انتخابی که مردم آمریکا کمتر از ۷۵ روز دیگر پای صندوق‌های رای خواهند کرد، را ارائه کردند.

دموکرات‌های ارشد، از باراک اوباما رئیس جمهوری سابق گرفته تا هیلاری کلینتون و نانسی پلوسی، شامگاه چهارشنبه، در مجمع ملی حزب دموکرات سخنرانی کردند، و سناتور کامالا هریس به طور رسمی نامزد حزبش برای احراز سمت معاون ریاست جمهوری شد. او در سخنرانی پذیرش نامزدی خود، چشم‌اندازش در مورد اهمیت انتخابات ماه نوامبر را ارائه کرد.

کامالا هریس در این سخنرانی گفت: «چشم اندازی از ملت ما به عنوان یک جامعه مبتنی بر مهر و محبت - جایی که صرف نظر از ظاهرمان، خاستگاه‌مان، یا معشوق‌مان، از همه ما استقبال می شود. کشوری که در آن، اگرچه شاید همه بر سر جزئیات توافق نداشته باشیم، اما با این باور بنیادین که هر انسانی بی نهایت ارزش دارد و سزاوار شفقت، عزت، و احترام است، متحد هستیم. کشوری که در آن ما مواظب یکدیگریم، جایی که ما با هم اوج می‌گیریم و با هم افول می کنیم. جایی که باهم با چالش‌های‌مان روبرو می‌شویم و پیروزی های‌مان را با هم جشن می‌گیریم.»

ساعاتی پیش از سخنرانی کامالا هریس، مایک پنس معاون رئیس جمهوری، نیز در ویسکانسین سخنرانی کرد و چشم‌انداز خود برای انتخابی که رای‌دهندگان آمریکایی در نوامبر با آن روبرو هستند، را ارائه داد.

مایک پنس گفت: «این انتخابات، انتخابی بر سر این که آیا آمریکا محافظه‌کارتر یا لیبرال‌تر، جمهوری‌خواه‌تر یا دموکرات‌تر، و قرمزتر یا آبی‌تر خواهد شد، نیست. به باور من این انتخابات، انتخابی در این رابطه است که آیا آمریکا، آمریکا باقی خواهد ماند. این که آیا ما برای فرزندان و نوادگان‌مان کشوری که بر پایه والاترین آرمان‌های‌مان - یعنی آزادی، بازار آزاد، و حق مسلم زندگی و آزادی - استوار است را به جای می‌گذاریم، یا این که برای فرزندان و نوادگان‌مان کشوری که از اساس به چیزی دیگر تغییر یافته است را باقی می‌گذاریم.»

شامگاه پنجشنبه ۳۰ مرداد و در آخرین شب از مجمع ملی حزب دموکرات، جو بایدن سخنرانی قبول نامزدی را از ویلمینگتون در ایالت دلاوِر، که ساکن آن‌جا است، ایراد خواهد کرد،‌در حالی که پرزیدنت ترامپ گردهمایی کارزار انتخاباتی خود را در ایالت پنسیلوانیا، در همسایگی ایالت دلاوِر، و در شهر اسکرانتون، که بایدن در آن‌جا به دنیا آمده و دوران کودکی خود را در آن سپری کرده است، برگزار می‌کند.

XS
SM
MD
LG