لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۳۱

تمرکز پرزیدنت ترامپ و جو بایدن بر ایالت‌های موسوم به «میدان نبرد» ادامه دارد


2020 election / انتخابات ۲۰۲۰
2020 election / انتخابات ۲۰۲۰

پرزیدنت ترامپ و جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، همچنان به متمرکز کردن تلاش‌های انتخاباتی خود بر چندین ایالت موسوم به «میدان نبرد» یا «ایالت‌های نوسانی»، ادامه می‌دهند.

بنا بر برنامه‌های ارائه شده توسط ستادهای انتخاباتی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه در گردهمایی‌های انتخاباتی در سه ایالت میشیگان، ویسکانسن، و نبراسکا در میان طرفداران خود حاضر می‌شود و در همین حال جو بایدن در دو رویداد انتخاباتی در ایالت جورجیا شرکت می‌کند.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا و یار انتخاباتی پرزیدنت ترامپ، روز سه شنبه دو توقف انتخاباتی در کارولینای شمالی و همچنین یک توقف در کارولینای جنوبی دارد. سناتور کامالا هریس، یار انتخاباتی جو بایدن، دو توقف انتخاباتی در نوادا خواهد داشت.

همسران هر دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز طبق برنامه‌ریزی قبلی، روز سه شنبه در رویدادهای انتخاباتی شرکت خواهند کرد. ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، در پنسیلوانیا، و جیل بایدن در مین، سخنرانی می‌کنند.

ایالت‌های موسوم به «میدان نبرد» (ایالت‌های «نوسانی» یا «چرخشی») به چندین ایالت گفته می‌شود که ممکن است در آنها هر کدام از نامزدهای جمهوریخواه و یا دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، با نوسان آرا، پیروز شوند. به نظر بسیاری از کارشناسان، پیروزی در این ایالت‌ها به طور بالقوه نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ را تعیین خواهد کرد.

XS
SM
MD
LG