لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۵۲

بانوی اول آمریکا: پرزیدنت ترامپ از جهان خواست به اذیت و آزار مذهبی پایان دهد


 ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا
ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، در سخنرانی خود که به صورت زنده از باغ رز کاخ سفید برای مجمع ملی حزب جمهوریخواه ایراد شد، بر مهمترین دستاوردهای دولت پرزیدنت ترامپ تاکید کرد.

او خاطرنشان کرد که چگونه پرزیدنت ترامپ از جهان خواسته است به آزارهای مذهبی پایان دهد. او گفت: «دولت شوهرم در جهت تلاش برای ایجاد تغییر در مسائل نژادی و مذهبی در این کشور کار کرده است. او اولین رئیس جمهوری است که در یک نشست ویژه مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد و از کشورهای سراسر جهان خواست به آزار مذهبی پایان دهند و حق هر فرد برای عبادت کردن به هر صورتی که می‌خواهد را محترم بشمارند.»

بانوی اول آمریکا اضافه کرد: «او عاشق این کشور است و می‌داند چه طور کارها را پیش ببرد. ما در طول پنج سال گذشته دریافته‌ایم که او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی‌زند. او خواستار عمل است و به نتيجه مى رسد. آینده کشور ما همواره برای او بسیار مهم بوده است. و این چیزی است که من همیشه آن را تحسین کرده‌ام.»

او گفت: «من این جا هستم، برای این که ما نیاز داریم که شوهرم به مدت چهار سال دیگر رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای ما باشد. او برای کشور ما بهترین است.»

ملانیا ترامپ در پایان گفت: «دونالد ترامپ می‌خواهد خانواده شما را امن نگه دارد، او می خواهد به خانواده شما کمک کند که موفق باشند. برای او مهمترین چیز موفیت کشور است و او با سیاست‌بازی وقت تلف نمی‌کند.»

XS
SM
MD
LG