فرهنگ و زندگی

Nunes vs Spencer
مسابقات «یو اف سی» در روزهای پایانی هفته و با برگزاری چند مبارزه حساس و هیجان انگیز در شهر لاس وگاس ادامه خواهد داشت
Couple
به گفته مشاوران زناشویی و وکلای طلاق، اکنون استرس‌های مربوط به قرنطینه، نگرانی های مالی، در گیری مربوط به فرزندان و مربوط به کار، ورزش نکردن، و عدم فرصت فرار از یکدیگر موجب شده است که خیلی از زوج ها روابط زناشویی را مورد تجدید نظر قرار دهند و به این فکر بیافتند که ایا می خواهند با هم بمانند.
First Lady Melania Trump walks after speaking during a White House National Day of Prayer Service in the Rose Garden of the…
ملانیا ترامپ بانوی نخست آمریکا، دوشنبه با انتشار پیامی در توئیتر، از معترضان به مرگ جرج فلوید خواست، تظاهرات خود را مسالمت آمیز برگزار کنند.
هالی بری، ستاره درخشان هالیوود و برنده جایزه اسکار از طرفداران خود خواست به نجات‌الله هارونیان، مغازه‌دار ۸۱ ساله ایرانی آمریکایی در ناحیه ملروز در لس‌آنجلس پس از این که هفته پیش مغازه پوشاک او در جریان اعتراض‌‌ها به مرگ جورج فلوید مورد تاراج گرفته و در آتش سوخت، کمک کنند.
Ben Affleck and Ana De Armas join Venice, Calif. protests
بن افلک بازیگر آمریکایی و دوست دخترش آنا دو آرماس، در حمایت از کلیسای تاریخی سیاه‌پوستان و زندگی سیاه‌پوستان مهم است در تظاهراتی در کالیفرنیا شرکت داشتند.
Gaga James Kardashian
مرگ جرج فلوید در شهر مینیاپلیس بازتاب گسترده ای در آمریکا داشت ‌و‌ در روزهای اخیر بسباری از هنرمندان، ستاره های بزرگ، و چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی به این موضوع پرداختند
George Floyd Protest
همراهی تعدادی از مأموران پلیس با معترضین به مرگ جرج فلوید در شهرهای مختلف آمریکا و انتشار تصاویر تأثیرگذاری از این همبستگی، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است.
Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Roissy near Paris
غربالگری کارمندانی که تب دارند به تنهایی خطر انتقال بیماری را کاهش نمی‌دهد. چرا که برخی مبتلایان، به رغم نداشتن هیچ‌یک از نشانه‌های بیماری کووید۱۹، از جمله تب، همچنان می‌توانند ناقل باشند.
بعد از ماه‌ها تعطیل موقت، استودیوهای هالیوود، تولید فیلم‌های تلویزیونی و سینمائی را با رعایت دستورالعمل‌های جدیدی که با نمایندگان اتحادیه‌های کارکنان، بر سر آنها توافق کرده‌اند، از سر می‌گیرند.
People sit on Biarritz beach, southwestern France, Saturday, May 30, 2020. Beaches in France have become partially accessible…
بنا به یک پژوهش جدید، هوای گرم تابستان در آمریکا ظاهراً هیچ تاثیری در شیوع ویروس کرونا که موجب بیماری کووید۱۹ می شود، نخواهد گذاشت.
جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر ۵۰ ساله لاتین تبار، بارها ثابت کرده که سن تنها یک عدد است. 
George Floyd Protest
همراهی نیروهای پلیس با معترضین در ایالت نیوجرسی
Britain's Queen Elizabeth II rides Balmoral Fern, a 14-year-old Fell pony, in Windsor Home Park
ملکه الیزابت بعد از ۷۵ روز فرنطینه سوار بر است در کاخ وینزر دیده شد.
شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۶میلیون نفر گذشت
یک زن با لباس سرتا پا محافظ با سبد خرید در شهر کوئینز، نیویورک
آمار ابتلای جهانی به ویروس کرونا در مرز ۶ میلیون نفر؛ آیا رابطه ما با ویروس کرونا یک رابطه مادام‌العمر خواهد بود