لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۲۵

بریتنی اسپیرز انتشار کتاب خاطرات خود‌ را تأیید کرد


بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی، به طور رسمی تایید کرد که خاطرات خود را در قالب کتاب منتشر و روانه بازار می‌کند.

او در حساب کاربری خود در اینستاگرم، ضمن اعلام این خبر به طرفدارانش گفت که بیان وقایع گذشته زندگی دشوار است ولی در عین حال فرآیندی شفابخش و درمانی محسوب می‌شود.

به گفته بریتنی اسپیرز، او برای نگارش این کتاب به لحظاتی می‌پردازد که تاکنون افکارش را درمورد آنها بصورت آشکار بیان نکرده است. این خواننده چهل ساله تأکید کرد که در گذشته بیان چنین مطالبی برای او راحت نبوده است.

بریتنی اسپیرز در شرایطی این موضوع را بصورت رسمی تأیید می‌کند که در هفته‌های اخیر گزارش‌های مختلفی درباره این کتاب خاطرات در نشریات هنری منتشر شده بود.

گفته می‌شود که کتاب توسط انتشاراتی «سیمون و شوستر» منتشر می‌شود که برای جلب رضایت بریتنی اسپیرز بیش از پانزده میلیون دلار به او می‌پردازد.

هر چند که جزئیاتی درباره محتوای کتاب در دست نیست ولی ظاهرا به دوره‌های مختلف زندگی این خواننده از جمله فعالیت‌های هنری، اختلافات خانوادگی، و رابطه با سام اصغری نامزد ایرانی او می‌پردازد.


این کتاب در شرایطی منتشر می‌شود که بریتنی اسپیرز دوره جدیدی از زندگی خود را آغاز کرده است.

او چندی پیش موفق به لغو سرپرستی پدرش بر زندگی شخصی، اموال، و دارایی‌های خود شد که سیزده سال ادامه داشت.

خبر انتشار کتاب خاطرات بریتنی اسپیرز در شرایطی اعلام می‌شود که اخیرا کتاب خاطرات جیمی لین، خواهر کوچکتر بریتنی روانه بازار شده است.

جیمی لین در این کتاب انتقاداتی را متوجه برخی جنبه‌های شخصی زندگی بریتنی کرده است که با اعتراض شدیدی از سوی خواهرش مواجه شد.

XS
SM
MD
LG