لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۹

جکی ایوانکو در مراسم تحلیف دونالد ترامپ می خواند


جکی ایوانکو
جکی ایوانکو

این روزها یکی از سوژه های رسانه های خبری آمریکا، اسامی احتمالی خواننده ها و گروههای موسیقی در مراسم تحلیف دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده است. این مراسم باشکوه بیستم ژانویه در شهر واشنگتن برگزار می شود و شامل برنامه ها و کنسرت های رسمی و غیر رسمی متنوعی است.

بوریس اپشتین یکی از مشاورین دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود اعلام کرد، کمیته برگزاری مراسم تحلیف با «جکی ایوانکو» خواننده آمریکایی به توافق رسیده و این ستاره جوان موسیقی، سرود ملی آمریکا را در این مراسم می خواند.

جکی ایوانکو در یک گفتگوی تلویزیونی با تأیید این خبر گفت، از شرکت در مراسم تحلیف دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا خوشحال و هیجان زده است.

جکی ایوانکو
جکی ایوانکو

این خواننده حضور در این مراسم و اجرای سرود ملی آمریکا را افتخار بزرگی توصیف کرد که نصیب تعداد محدودی از هنرمندان میهن پرست می شود.

جکی ایوانکو در شهر پیتزبرگ در ایالت پنسیلوانیا متولد شد و فعالیت های هنری خود را از خردسالی آغاز کرد. او دوره های آموزشی مختلفی را پشت سر گذاشته و با گروهی از اساتید برجسته موسیقی همکاری کرده است.

جکی در سال ۲۰۱۰ و با شرکت در برنامه استعدادیابی آمریکا در شبکه تلویزیونی NBC
به اوج شهرت رسید. او که در آن زمان ده سال داشت، با اجرای قطعات مشهور موسیقی کلاسیک، داوران، تماشاگران و میلیون ها بیننده تلویزیونی را شیفته خود کرد.

جکی ایوانکو
جکی ایوانکو

جکی ایوانکو در این رقابت تلویزیونی دوم شد و این موفقیت سکوی پرتابی برای این خواننده بود تا بصورت حرفه ای وارد بازار موسیقی آمریکا شود.

او در سالهای اخیر چند آلبوم پرفروش منتشر کرده و در کنسرت های بسیاری در گوشه و کنار آمریکا به هنرنمایی پرداخته است.

جکی هنرمند خلوت گزینی است و از جار و جنجال های هنری دوری می کند، او در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از نامزد خاصی حمایت نکرد و اظهار نظر مشخصی دراین رابطه نداشت.

جکی ایوانکو
جکی ایوانکو

او در سال ۲۰۱۰ در مراسم چراغانی درخت کریسمس در واشنگتن حضور داشت و برای باراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهوری آمریکا خواند.

تا این لحظه جکی ایوانکو نخستین هنرمندی است که حضورش برای شرکت در مراسم تحلیف ترامپ بصورت رسمی اعلام می شود.

XS
SM
MD
LG