لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۰

انتقاد از عرضه مشروب برند جنیفر لوپز؛ او فقط به فکر پول است


جنیفر لوپز
جنیفر لوپز

عرضه نوشیدنی الکلی توسط جنیفر لوپز، خواننده، بازیگر، و کارآفرین سرشناس آمریکایی خبرساز شد. این برند جدید «دلولا» نام دارد و به گفته خانم لوپز، از سواحل آرام و زیبای ایتالیا الهام گرفته است.

اما طرفداران جنیفر لوپز معتقدند که او شخصاً نوشیدنی‌های الکلی مصرف نمی‌کند و به همین دلیل، عرضه دلولا فقط با هدف کسب درآمد بیشتر صورت می‌گیرد.

جنیفر لوپز در ویدئوی تبلیغاتی این مشروب که در حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد، با اشاره به سال‌ها فعالیت مستمرش، گفت :«بیشتر و بیشتر به اهمیت لذت بردن از زندگی پی می‌برم.»

او افزود که «می‌خواستم چیزی بهتر بسازم؛ نوشیدنی با طعم و مواد اولیه بهتر. دلولا همان چیزی است که مایل هستم با دوستان و خانواده بنوشم.»


لحظاتی پس از اینکه جنیفر لوپز این ویدئوی تبلیغاتی را در حساب کاربری خود در اینستاگرام با بیش از ۲۴۰ میلیون دنبال‌کننده به اشتراک گذاشت، طرفدارانش با هجوم به این صفحه به انتقاد از عرضه این نوشیدنی الکلی پرداختند.

یکی از کاربران با اشاره به اینکه جنیفر لوپز بارها به صراحت درباره اثرات منفی الکل روی جوانان صحبت کرده است، و خود نوشیدنی‌های الکلی مصرف نمی‌کند، از او پرسیده است که عرضه دلولا چه توجیهی دارد.

کاربر دیگری خطاب به جنیفر لوپز نوشت که به اهمیت پول و کسب درآمد واقف است ولی نمی‌فهمد چرا شخصی که خود الکل نمی‌نوشد، مشروب می‌فروشد.

برخی کاربران نیز ضمن انتقاد از جنیفر لوپز، او را متهم کردند که فقط به پول فکر می‌کند.

فرد کنجکاو دیگری با اشاره به سابقه بن افلک، همسر جنیفر لوپز که الکلی بوده و چندین بار در مراکز ترک اعتیاد بستری شده است، از او می‌پرسد که چرا یک برند جدید نوشیدنی الکلی راه‌اندازی کرده است.

بن افلک و جنیفر لوپز
بن افلک و جنیفر لوپز

به گفته جنیفر لوپز، او دو سال روی این پروژه تجاری کار کرده است و به عرضه دلولا افتخار می‌کند. این هنرمند لاتین‌تبار با اشاره به اینکه «لولا» یکی از اسامی مستعار سال‌های دور او بوده است، گفت که این نام نشان‌دهنده «جنبه بازیگوش‌تر و بی‌دغدغه‌تر» او است.

جنیفر لوپز، دلولا را با همکاری کن آستین و جنا فاگنان، چهره‌های شناخته‌شده صنعت تولید نوشیدنی‌های الکلی، و مدیر خود بنی مدینا راه‌اندازی کرده است.

دلولا، کوکتل‌های ممتاز الکلی را با طعم گوارایی ارائه می‌دهد که از مواد طبیعی ساخته شدند، فاقد گلوتن هستند، و نسبت به کوکتل‌‌های سنتی کالری کمتری دارند.


این نوشیدنی در ابتدا با سه طعم مختلف عرضه می‌شود و از ماه آوریل در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، و بارها در دسترس مشتریان است.

این مطلب با استفاده از گزارش‌های پیچ سیکس و دیلی میل تنظیم شده است.

مطالب مرتبط

XS
SM
MD
LG