لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۴

منصور: هنرمندان وظیفه دارند از انقلاب «زن زندگی آزادی» در ایران حمایت کنند


منصور
منصور

منصور، خواننده ایرانی ساکن لس‌آنجلس، یکی از هنرمندانی است که در هفته‌های گذشته از اعتراضات سراسری در ایران حمایت کرده است.

او علاوه بر شرکت در گردهمایی‌های اعتراضی، و مصاحبه با رسانه‌های فارسی‌زبان برون‌مرزی، دو نماهنگ یا موزیک ویدئو نیز در همبستگی با جنبش آزادی‌خواهی ایرانیان منتشر کرده است.

این آثار اعتراضی «لالایی» و «صبح آزادی» نام دارند و انتشار آنها در فضای مجازی با واکنش‌های مناسبی از سوی کاربران ایرانی همراه بود.


منصور در گفت‌وگو با صدای آمریکا، رویداهای کنونی در ایران را «انقلاب زن زندگی آزادی» می‌نامد که برای گرفتن حق پایمال شده زنان، کودکان، و مردان این سرزمین در جریان است.

او در ادامه می‌افزاید: «این انقلاب پاسخی است به تمامی اختلاس‌ها، دزدی‌ها، و مدیریت‌های اشتباهی که در چهل سال گذشته توسط این حکومت در اداره امور مملکت و زندگی مردم صورت گرفته است.»

این خواننده با اشاره به سرکوب «جنایتکارانه» جمهوری اسلامی، و بازداشت و اعدام «دلخراش» معترضان ایرانی، می‌گوید علی‌رغم این هزینه‌های سنگین، ایرانیان در کنار خانواده‌ای شهدا و زندانیان هستند و انتقام آنها را از این حکومت خواهند گرفت.


منصور با بیان اینکه حمایت هنرمندان از انقلاب کنونی در ایران یک وظیفه است و اهمیت زیادی دارد، می‌گوید برای همراهی با معترضان ترانه‌های «لالایی» و «صبح آزادی» را خواند و به سرعت برای آنها موزیک ویدئو ساخت تا در مسیر این مبارزه همراه مردم باشد.

به گفته این خواننده، ترانه اعتراضی دیگری در راه است که به زودی منتشر می‌شود و او از هیچ کوششی برای حمایت از هموطنانش دریغ نخواهد کرد.

منصور در پایان خواستار آزادی زندانیان سیاسی، تمامی معترضان دربند، و هنرمندان بازداشتی مانند توماج صالحی و سامان یاسین شد که خانواده‌های آنها چشم انتظارشان هستند.

مطالب مرتبط

XS
SM
MD
LG