لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۲۵

نگرانی طرفداران بریتنی اسپیرز و سام اصغری؛ این زوج هنری اختلاف دارند؟


بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری
بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری

بریتنی اسپیرز خواننده سرشناس آمریکایی، و سام اصغری، همسر ایرانی او اخیرا به‌صورت جداگانه و بدون حلقه‌های ازدواج خود دیده شدند.

این موضوع بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و موجب نگرانی برخی از طرفداران این زوج هنری شد که تصور می‌کردند که شاید میان آنها اختلافی وجود دارد.

بریتنی اسپیرز ۴۱ ساله پنجشنبه گذشته در فرودگاه لس‌آنجلس دیده شد. او در حالی که به تنهایی برای گذراندن تعطیلات روانه مکزیک بود، حلقه ازدواج بزرگش را روی انگشت دست چپ نداشت، این موضوع در عکس‌های دریافتی از «دیلی میل» کاملا مشخص بود.

سام اصغری نیز پنجشنبه در حالی‌که مشغول انجام کاری در لس‌آنجلس بود، حلقه ازدواج نداشت؛ تصاویر دریافتی از پاپاراتزی‌ها این ادعا را تأیید می‌کرد.

انتشار شایعات مختلفی درباره وجود اختلاف میان این زوج هنری در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌های هنری، واکنش سام اصغری را به دنبال داشت. این هنرمند ایرانی در بیانیه‌ای که از طریق مدیر برنامه‌های خود منتشر کرد، گفت که هیچ مشکلی میان او ‌و بریتنی اسپیرز وجود ندارد و از طرفداران خواست تا این شایعات بی‌اساس را باور نکنند.

براندون کوهن، نماینده سام اصغری نیز جمعه به «پیچ سیکس» گفت که سام اصغری با همسرش اختلافی ندارد و به دلیل اینکه در اواسط فیلمبرداری یک پروژه سینمایی است، حلقه ازدواج نداشت. یک منبع خبری نیر به پیج سیکس گفت که سام اصغری به همین دلیل نتوانسته است تا همراه با همسرش برای یک سفر تفریحی به مکزیک برود و در لس‌آنجلس مشغول کار است.

بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی تبارش سام اصغری در سواحل میامی- عکس منتشر شده بر حساب اینستاگرام بریتنی
بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی تبارش سام اصغری در سواحل میامی- عکس منتشر شده بر حساب اینستاگرام بریتنی

سام اصغری و بریتنی اسپیرز در ژوئن ۲۰۲۲ ازدواج کردند و به نظر می‌رسید که رابطه زناشویی خوبی دارند، تا اینکه شایعاتی درباره سلامتی بریتنی اسپیرز منتشر شد.

در ژانویه گذشته بریتنی اسپیرز در یک رستوران با طرفداری که قصد فیلمبرداری از او را داشت به دلیل نقض حریم شخصی درگیر شد. برخی از طرفداران بریتنی اسپیرز که نگران شرایط روحی خواننده محبوب خود بودند، از پلیس خواستند تا درباره سلامتی او تحقیق کند. بریتنی اسپیرز به دنبال این ماجرا به هوادارانش گفت که مشکلی ندارد و نگرانش نباشند.

سام اصغری در جریان مبارزه حقوقی طولانی بریتنی اسپیرز با پدرش که در نهایت با پیروزی این خواننده پاپ به پایان رسید، همواره در کنار او بود و آنها پس از پایان دادگاه ازدواج کردند.

این هنرمند ایرانی اخیرا بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت که بریتنی اسپیرز کنترل کامل زندگی خود را در دست دارد و او بدون توجه به مسایل دیگر به مراقبت از همسرش ادامه خواهد داد.

این مطلب با استفاده از گزارش‌ سایت‌های پرید و مارکا تنظیم شده است.
XS
SM
MD
LG