لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۲۸

جنیفر لوپز و بن افلک نامزد کردند؛ افلک با انگشتری مزین به الماس سبز لوپز را به وجد آورد


جنیفر لوپز و بن افلک - آرشیو
جنیفر لوپز و بن افلک - آرشیو

بن افلک و جنیفر لوپز آماده با انتشار یک ویدیوی کوتاه بر روی وبسایت جنیفر لوپز، نامزدی دوباره خود را عمومی کردند.

این زوج مشهور خبر نامزدی خود را، روز جمعه ۱۹ فروردین، در یک ویدیوی کوتاه در حالی اعلام کردند که جی‌لو در این ویدئو، درحالی‌که حلقه نامزدی خود را که با یک الماس بزرگ سبز رنگ مزین شده بود می‌ستود، زمزمه می کرد: «تو عالی هستی.»

لوپز، خواننده و بازیگر ۵۲ ساله، پیش‌تر در یک پیام ویدیوی دیگر در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده بود که یک «اعلان مهم» دارد.

بازیگر فیلم کمدی-رمانتیک « با من ازدواج کن» در این ویدیو گفته بود که «من یک خبر واقعاً هیجان انگیز و خاص دارم که می‌خواهم با شما به اشتراک بگذارم.» او با حالت خنده از هوادارنش خواست تا برای شنیدن این خبر به وب‌سایت او مراجعه کنند.

جنیفر لوپز و بن افلک در اکران ویژه فیلم «با من ازدواج کن» - ۸ فوریه ۲۰۲۲
جنیفر لوپز و بن افلک در اکران ویژه فیلم «با من ازدواج کن» - ۸ فوریه ۲۰۲۲

علت این که چرا بن افلک با حلقه الماس سبز از جی لو درخواست ازدواج کرده‌است نیز معلوم شد.

خانم لوپز قبلاً در یک خبر‌نامه اشاره کرده بود که رنگ سبز برای او رنگ خاصی است. او یک بار در مجله «پیپل»، ضمن اشاره به پیراهن مشهور سبز رنگ‌اش از طراح ورساچی، نوشته بود: «من همیشه می‌گویم که رنگ سبز، برای من خوش شانسی می‌آورد.»

جنیفر لوپز در پیارهن سبز مشهور ورساچی در ۴۲ومین مراسم جایزه گرمی - ۲۳ فوریه ۲۰۰۰
جنیفر لوپز در پیارهن سبز مشهور ورساچی در ۴۲ومین مراسم جایزه گرمی - ۲۳ فوریه ۲۰۰۰

البته این اولین بار نیست که بن افلک از جی‌لو خواستگاری می‌کند. این زوج اولین بار در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر آشنا شدند و همان سال نامزد کردند، سپس ازدواج خود را به تعویق انداختند و در نهایت در ژانویه ۲۰۰۴ جدایی خود را اعلام کردند.

اولین حلقه نامزدی لوپز از افلک یک انگشتر الماس صورتی ۶.۱ قیراطی بود که بنا بر گزارش‌ها آن زمان بین ۱.۲ تا ۲.۵ میلیون دلار ارزش داشت. کارشناسان می‌گویند قیمت آن انگشتر الماس اکنون باید چیزی حدود ۵ میلیون دلار باشد.

به گفته یک کارشناس سنگ‌های قیمتی، به نظر می‌رسد که انگشتر الماس سبز رنگ جدید وزنی حدود ۵ تا ۶ قیراط داشته باشد و برخی از کارشناسان حدس می‌زنند که بیش از ۵ میلیون دلار و یا حتی نزدیک به ۱۰ میلیون دلار ارزش داشته باشد.

XS
SM
MD
LG