لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۳۶

قیمت بلیت اجراهای کریس راک پس از سیلی‌ ویل اسمیت سه‌رقمی شد


کریس راک در نخستین اجرای کمدی خود روی صحنه از زمانی که با سیلی ویل اسمیت در مراسم اسکار خبرساز شده بود، چندین بار مورد تشویق حضار قرار گرفت.

راک تنها به صورت خلاصه به این ماجرا اشاره کرد و گفت که «هنوز در حال پردازش اتفاقاتی است که رخ داده است.»

اجراهای کریس راک تنها سه روز پس از آن آغاز می‌شود که شوخی او با جیدا همسر ویل اسمیت، موجب شد اسمیت به روی صحنه برود و به او سیلی زد.

راک در اجرای خود در بوستون نامی از ویل اسمیت و یا همسرش نیاورد.به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، تماشاگران تا دقایقی او را تشویق می‌کردند و فریاد «دوستت دارم» سر داده بودند و به گفته افرادی که نزدیک سن نشسته بودند، کریس راک از واکنش آنها بسیار احساساتی شده بود.

ماجرای سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک، قیمت بلیت‌های اجراهای کمدی این طنز‌پرداز را به شدت افزایش داد.

شرکت «استاب‌هاب» که کارش مبادله و فروش بلیت است می‌گوید در روزهای پس از ماجرای اسکار، فروش روزانه اجراهای کریس راک، ۲۵ برابر افزایش یافت.

بیش از دوازده بلیت برای نمایش چهارشنبه راک برای فروش در سایت «استاب‌هاب» وجود دارد که قیمت آنها از ۴۴۴ دلار تا هزار و ۷۰۰ دلار متغیر است؛ هرچند مشخص نیست کسی حاضر باشد چنین قیمت‌هایی را برای دیدن نمایش کریس راک بپردازد.

اما عده‌ای در فضای مجازی می‌گویند قیمت بلیت‌ها که پیش از حادثه، حدود چهل دلار بود، پس از ماجرای سیلی ویل اسمیت، سه‌رقمی شد.

آکادمی علوم و هنرهای سینما، اقدام ویل اسمیت را محکوم کرد و روز گذشته برای آغاز رسیدگی انضباطی علیه اسمیت به دلیل نقض استانداردهای اخلاقی تشکیل جلسه داد. آکادمی همچنین اعلام کرد که پس از سیلی اسمیت به راک از او خواست که مراسم را ترک کند، اما او از این کار خودداری کرد.

ویل اسمیت دقایقی پس از این ماجرا، روی صحنه رفت و اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

او یک روز بعد با انتشار بیانیه‌ای در اینستاگرام عذرخواهی کرد و رفتار خود را «غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه» خواند.

XS
SM
MD
LG