لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۵

یازدهمین زن نیز ترامپ را به «بدرفتاری جنسی» متهم کرد؛ «جسیکا درک»، پورن استار است


جسیکا درک، که خود پورن استار است، یازدهمین شاکی از ترامپ است.
جسیکا درک، که خود پورن استار است، یازدهمین شاکی از ترامپ است.

یک زن دیگر که پورن استار است، علیه دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان ادعا کرد که از سوی او مورد «بدرفتاری جنسی» قرار گرفته است. به این ترتیب تعداد کسانی که علیه نامزد جمهوریخواهان ادعایی برای بدرفتاری یا سوءاستفاده جنسی دارند به یازده نفر رسیده است.

روز شنبه جسیکا درک (Drake) به همراه گلوریا آلرِد که وکالت چند زن دیگر که ترامپ را متهم کرده اند، بر عهده دارد، در یک نشست خبری مدعی شد، نامزد انتخابات آمریکا در سال ۲۰۰۶ با او بدرفتاری جنسی کرده است.

«جسیکا درک» درباره جزئیات این رویداد گفت، دونالد ترامپ بدون اجازه و رضایت او را بوسیده است و در حاشیه یک تورنمنت گلف در فلوریدا همچنین به او پیشنهاد داد که به ازای ده هزار دلار، به اقامتگاه او برود.

جسیکا درک برای ادعای خود، عکسی هم از ترامپ و خود به رسانه ها نشان داده است.

خبرنگار نیویورک دیلی عکسی از این دو را گذاشته است:

خانم «درک» از پورن استارهای آمریکایی است که در آموزش مسائل جنسی و امور عام المنفعه نیز شرکت دارد.

او یازدهمین زنی است که ترامپ را به آزار جنسی متهم می کند. براساس قوانین آمریکا رابطه جنسی بدون رضایت یکی از طرفین، تجاوز است.

بیشتر بخوانید: همه ده زنی که ترامپ را به «تعرض جنسی» متهم کرده اند

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

ادعای تجاوز در آمریکا باید در دادگاه ثابت شود و اثبات آن بعد از سالها کار سختی است و نیاز به ادله کافی دارد. در مقابل، دونالد ترامپ همه این ادعا ها را رد کرده است.

موج جدید ادعاها علیه ترامپ بعد از آن شکل گرفت که فیلمی از اظهارات رکیک آقای ترامپ در سال ۲۰۰۵ منتشر شد که او گفت چون پولدار است هرکاری بخواهد می توانند با زنان بکند و حتی می تواند اندام های جنسی آنها را لمس کند.

این اظهارات موجی از اعتراض را از سوی نزدیکان ترامپ در پی داشت و حتی در مناظره انتخاباتی بخشی از بحث ها به این اظهارات ترامپ اختصاص داشت.

XS
SM
MD
LG