لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۲۱

یک روز پس از آخرین مناظره، یک زن دیگر به جمع اتهام زنندگان به ترامپ پیوست


در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، روایات جالبی از زندگی شخصی و حرفه ای هر دو نامزد اصلی این انتخابات، یعنی دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، سر زبان ها افتاده است.

از اتهامات فساد مالی گرفته تا تعرض جنسی، رقابت های انتخاباتی امسال گلچینی شده است از حاشیه زنی های رسانه ها و حاشیه روی های نامزدها. از جمله بحث های داغ در رسانه ها، زنانی هستند که به دونالد ترامپ اتهام تعرض جنسی زده اند.

تا پیش از سومین و آخرین مناظره انتخاباتی، ۹ زن به دونالد ترامپ اتهام تعرض جنسی زده بودند. اما روز بعد از این مناظره، دهمین زن نیز به این لیست ملحق شد.

بنا به گزارش ان بی سی نیوز، «کارنا ویرجینیا» دهمین زنی است که مدعی شده دونالد ترامپ به او تعرض جنسی کرده است. خانم ویرجینیا، یک مربی یوگا و سبک زندگی، می گوید دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۸ سینه او را بدون اجازه لمس کرده است.

کارنا ویرجینیا در حالی که اشک از چشمانش سرازیر شده بود در یک کنفرانس خبری گفت «من از این که خودم و خانواده ام را به مرکز توجه بیاورم واهمه داشتم. اما در نهایت حس کردم به عنوان یک زن، یک مادر، یک انسان، و یک شهروند آمریکایی، وظیفه دارم حرف بزنم و حقیقت را بیان کنم.»

وکیل خانم ویرجینیا گفته است که او در حال حاضر قصد اقامه دعوی علیه ترامپ را ندارد و نیت او از این افشاگری، واکنشی به تکذیب «احمقانه» این اتهامات جنسی از سوی دونالد ترامپ بوده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG