لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۲۹

برنامه های بعدی برندگان اسکار چیست


Mahershala Ali, winner of the award for best actor in a supporting role for "Moonlight", from left, Emma Stone, winner of the award for best actress in a leading role for "La La Land", Viola Davis, winner of the award for best actress in a supporting role
Mahershala Ali, winner of the award for best actor in a supporting role for "Moonlight", from left, Emma Stone, winner of the award for best actress in a leading role for "La La Land", Viola Davis, winner of the award for best actress in a supporting role

روز یکشنبه گذشته شاهد مراسم اسکار بودیم و برندگانی که مجسمه طلایی را با خود به خانه بردند. رویدادی که بدون شک در حرفه سینمایی آنها و برنامه های بعدیشان در هنر بازیگری تاثیر بسیار خواهد داشت.

اما برنامه و پروژه بعدی این برندگان چیست؟ در اینجا به برنامه هایی که برخی از این برندگان دارند اشاره می شود.

اما استون
اما استون

«اِما استون» برنده بهترین بازیگر زن

قرار است هنرپیشه «لا لا لند» در پروژه بعدیش درنقش «بیلی جین کینگ» قهرمان تنیس بازی کند.

فیلم «مسابقات مختلط» عنوانش را از مسابقات تنیس مختلط در سال ۱۹۷۳ گرفته. کینگ در آن سال در مسابقه ای مقابل «بابی ریگز» تنیس باز مرد ۵۵ ساله برنده شد.

خانم کینگ همچنین بنیانگذار انجمن تنیس زنان، تنیس گروهی جهانی، و بنیاد ورزش زنان است.

فیلم «مسابقات مختلط» قرار است در سال جاری میلادی به روی پرده سینماها برود و تمرکزش بر این مسابقه تاریخی و دیدگاه بابی ریگز به تنیس زنان به عنوان یک ورزش کم ارزش تر در مقایسه با تنیس مردان است.

«اما استون» همچنین در فیلم «Favorite» که داستانش در بریتانیایی قرن ۱۸ میلادی رخ می دهد در نقش یک دختر درباری بازی می کند.

«ریچل وایس» از دیگر بازیگران این فیلم است. فیلم در سال ۲۰۱۸ بروی پرده سینما خواهد رفت.

کیسی افلک
کیسی افلک

«کیسی افلک» برنده بهترین بازیگر مرد

هنرپیشه فیلم «منچستر کنار دریا» در فیلم «داستان یک شبح» در نقش شبح مردی به نام «سی» بازی می کند که بعد از اینکه در تصادفی کشته می شود شبحش به خانه ای که در آن با دوست دخترش ( با بازی رونی مارا) زندگی می کرده باز می گردد.

این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس مورد استقبال بسیار قرار گرفت. تاریخ انتشار فیلم هنوز مشخص نیست.

کیسی افلک همچنین درگیر فیلم «نور زندگی من» است که فیلمنامه اش را نوشته، آن را کارگردانی کرده و در آن بازی می کند.

در بهار امسال هم فیلمبرداری فیلم جنایی-کمدی «پیرمرد و تفنگ» را با همکاری رابرت ردفورد، کهنه کار هالیوود شروع خواهد کرد. هر دو فیلم سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینماها می رود.

ماهرشالا علی
ماهرشالا علی

«ماهرشالا علی» برنده بازیگر مرد نقش مکمل

بعد از بردن اسکار برای بازی در فیلم اسکاری «مهتاب» ماهرشالا در فیلم فضایی «آلیتا: فرشته جنگ» بازی می کند که تابستان ۲۰۱۸ به سینماها می رود.

داستان فیلم در قرن ۲۶ میلادی رخ می دهد و علی در نقش تاجری موفق بازی می کند که امپراتوری خود را با مشتی آهنین می گرداند.

ویولا دیویس
ویولا دیویس

«ویولا دیویس» برنده بازیگر زن نقش مکمل

برنده اسکار برای بازی در فیلم «حصارها» در کنار دنزل واشنگتن در پروژه بعدی خود در فصل چهارم سریال «چگونه از مجازات قتل فرار کرد» در نقش یک استاد حقوق و وکیل دادگستری بازی می کند.

ویولا همچنین در پاییز سال آینده فیلمبرداری فیلم «بیوه ها» را با کارگردانی «استیو مک کویین» آغاز خواهد کرد که در سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینما می رود.

دیمین شازل
دیمین شازل

«دیمین شازل» برنده بهترین کارگردان

کارگردان ۳۲ ساله که برای فیلم «لا لا لند» برنده اسکار شد و نامش به عنوان جوان ترین کارگردان برنده اسکار در تاریخ سینما ثبت شد، قصد دارد همکاریش با رایان گازلینگ، ستاره فیلم لا لا لند را ادامه دهد.

این بار در فیلم «نخستین مرد» در مورد شرح حال نیل آرمسترانگ، نخستین مردی که گام بر کره ماه گذاشت. داستان فیلم بر مامکوریت خطرناک و تاریخی ناسا و ایثارگریهای آرمسترانگ تمرکز دارد که او را تبدیل به یک قهرمان ملی کرد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG