لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۴۳

پیشنهاد جراحی هزاردلاری برای بازندگان اسکار؛ همیشه لبخند بزنید، حتی موقع باخت


نامزد های اسکار ۲۰۱۷
نامزد های اسکار ۲۰۱۷

یک جراح پوست به بازنده های اسکار پیشنهاد کرده که با یک جراحی صورت خود را به شکلی تغییر دهند که همیشه شاد و لبخند به لب به نظر برسند.

هر سال اسکار تعداد زیادی از نامزدهای این جایزه معتبر با این امید که برنده شده و این دستاورد درخشان را به کارنامه هنری خود اضافه می کنند، راهی مراسم اسکار می شوند. لباس زیبا بر تن می کنند، شاید جواهرات چند میلیون دلاری می آویزند، و یک یادداشت کوچک در جیب کت یا داخل کیف دستی شان می گذراند تا هنگامی که نامشان خوانده شد و روی صحنه رفتند، از روی آن سخنرانی کوتاه دریافت جایزه را بخوانند.

اما بعد نام شخص دیگری خوانده می شود و آنها با تمامی دل شکستگی مجبور هستند بایستند، لبخند بزنند و برنده را تشویق کنند.

با اینکه معمولا چشم ها روی برنده است، اما واکنش بازنده ها نیز مورد توجه قرار می گیرد. یک مورد واکنش ساموئل ال جکسون در اسکار سال ۱۹۹۵ است که برای بازی در فیلم «پالپ فیکشن» نامزد اسکار شده بود اما نبرد.

حال یک عمل جراحی جدید به بازندگان کمک میکند از واکنش های منفی دور بمانند. نام این جراحی «Happy Lift» است به معنای «کشیدن برای صورت شاد» و از اخم کردن و لب های آویزان جلوگیری می کند. این جراحی باعث می شود عضله های صورت حالت لبخند را داشته باشند.

دکتر هارولد لنسر، جراح پوست می گوید حتی با استعدادترین بازیگران هم همیشه نمی توانند دلسردی خود را پنهان کنند. حدود یک هفته پیش از مراسم اسکار نامزدها می توانند این جراحی کوچک را انجام بدهند که بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار هزینه دارد.

دکتر لنسر می گوید مشتریان زیادی دارد که تنها ۳۰ تای آنها در مراسم انجمن بازیگران امریکا در ماه گذشته حضور داشتند.

به گفته این جراح پوست واکنش بازندگان در این مراسم می تواند در آینده کاری آنها تاثیر بسیار داشته باشد و اگر شما بتوانید حتی هنگام باخت لبخند بر لب داشته باشید احتمالا برای بازی در فیلمهای دیگری پیشنهاد خواهید گرفت.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG