لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۱۷

وقتی توریست های بی خبر، ناگهان سر از مراسم اسکار درآوردند


جهانگردانی که در مراسم اسکار غافلگیر شدند. از جمله «گری» که مورد توجه زیادی قرار گرفت.
جهانگردانی که در مراسم اسکار غافلگیر شدند. از جمله «گری» که مورد توجه زیادی قرار گرفت.

هر سال در زمان برگزاری مراسم اسکار، مجریان مراسم سعی می کنند با کارهایی توجه بیشتری را جلب کنند. مثلا سال ۲۰۱۴ الن دجنرس، سلفی معروفش در وسط برنامه با ستاره های هالیوود، توجه زیادی جلب کرد. امسال مجری برنامه دست به ابتکار دیگری زد و جمعی از توریست های شهر لس آنجلس را ناگهان وارد سالن محل برگزاری اسکار کرد.

زمانی که ستاره های سینما در سالن دالبی جمع شده بودند تا شاهد اهدای جوایز اسکار باشند، عده ای نیز بی خیال مراسم در حال گشت و گذار در محله هالیوود شهر لس آنجلس بودند.

جیمی کیمل، مجری برنامه که برای نخستین بار مراسم اسکار را اجرا می کرد با ابتکاری جالب تصمیم گرفت گردشگران را غافلگیر کند. او از مسافران یکی از اتوبوسهای توریستی شهر خواست تا برای دیدن نمایشگاهی از لباسهای اسکار به داخل سالن بیایند. گردشگران از همه جا بی خبر هم می آیند و ناگهان خود را داخل سالن برگزاری اسکار مقابل درخشان ترین ستاره های هالیوود می یابند.

کیت اربن که با همسرش نیکول کیدمن در ردیف اول نشسته بود تعجب و هیجان توریست ها را فیلمبرداری کرد و در اینستاگرامش گذاشت و نوشت «تنها مخاطب مهم است»

توریستهای هیجان زده، سریع تلفنهایشان را از جیب درآوردند و شروع به عکاسی و فیلمبرداری کردند. کیمل به شوخی به یکی از آنها گفت این صحنه ها زنده از تلویزیون پخش می شوند نیاز نیست فیلم بگیری.

او سپس شروع به معرفی هنرپیشه ها کرد و در مورد هر کدام نکته ای خنده دار می گفت. توریست ها هم با ناباوری نگاه می کردند و با دیدن هنرپیشه های محبوب خود به هیجان می آمدند. بازیگران هم با خوش رویی با آنها برخورد می کردند. نیکول کیدمن اجازه داد دستش را ببوسند و ماهرشالا علی هم گذاشت آنها جایزه اسکارش را لمس کنند.

تماشاگر حیران اما محبوب شبکه های اجتماعی

اما یکی از توریست ها واکنش هایی نشان داد که او را دست کم به مدت بیست و چهار ساعت تبدیل به ستاره شبکه های اجتماعی کرد.

او که خود را «گری الن کول» معرفی کرد همراه با نامزدش آمده بود و گفت از شیکاگو آمده است.

گری با تی شرتی که روی آن «هالیوود» نوشته شده بود و شلوار کوتاه در حالی که کیف نامزدش را حمل می کرد با دهان باز به هنرپیشه ها نگاه می کرد.

کاربران شبکه های اجتماعی حالتهای او به خصوص دهان باز و زبان بیرون آورده اش را با اسطوره بسکتبال اهل شیکاگو، مایکل جوردن مقایسه کردند.

جیمی کیمل به شوخی به او گفت مثل اینکه هنرپیشه های سفید پوست را تحویل نمیگیری و او گفت درست است.

گری، با هش تگ #GaryfromChicago در توییتر ترند شد.

کیمل از نامزد او پرسید هنرپیشه مورد علاقه ات کیست و او گفت دنزل واشنگتن. واشنگتن هم ایستاد و میکروفون را گرفت و به سنت عاقد ها گفت «من شما را زن و شوهر اعلام می کنم»

کیمل از جنیفر انیستون خواست تا هدیه ای به عروس و داماد بدهد و او نیز پس از گشتن در کیفش یک عینک آفتابی شیک و گران درآورد و تقدیم آنها کرد.

گری به شهرتی یک شبه دست یافت و از رسانه ها گرفته تا تیم بسکتبال «شیکاگو بولز» از او خواست تا برای تماشای یکی از بازیهای شان بیاید. تیم فوتبال آمریکایی «شیکاگو برز» هم گفت حاضر است جلد صورتی آیفون او را عوض کند.

رستورانهای شیکاگو هم گری و نامزدش را مهمان کردند. اما از قرار گری در شبکه های اجتماعی فعال نیست و پیدا کردنش دشوار است. در عین حال، گزارشهایی حاکی از اینکه او سالها در زندان بوده و به تازگی آزاد شده است در فضای مجازی پیچیده است.

کسی نمی داند آیا جیمی کیمل با شرکت جهانگردی که توریستها را به اسکار آورد قرار گذاشته بود و آیا این افراد از پیش انتخاب شده بودند یا نه اما آنچه واضح است این است که توریست ها واقعا غافلگیر شدند.

از میان توریست های حاضر در اسکار، تنها یکی از آنها که برای ماه عسل به لس آنجلس آمده بود، عکسهایی که گرفته را به اشتراک گذاشت. این توریست آسیایی از «دو پتال» برای اینکه آسیایی ها را در هالیوود نمایندگی می کند، تشکر کرده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG