لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۲

ساخت انیمیشنی بر اساس زندگی ماز جبرانی؛ قهرمان داستان فرزند یک خانواده ایرانی مهاجر استماز جبرانی
ماز جبرانی

ماز جبرانی، کمدین و بازیگر ایرانی آمریکایی، با همکاری یک شرکت هنری قصد دارد تا مجموعه انیمیشنی جدیدی بسازد.

این مجموعه کمدی با الهام از زندگی و تجربیات شخصی ماز جبرانی شکل گرفته است و ماجراهای یک کودک مهاجر ایرانی آمریکایی را بیان می‌کند که در ایالات متحده بزرگ می‌شود.

ایده و طرح اولیه از ماز جبرانی و داستین الیس است و این مجموعه با همکاری «کیوریاسیتی اینک مدیا» تولید می‌شود.

ماز جبرانی به صدای آمریکا می‌گوید که این پروژه در مراحل ابتدایی است و آنها قصد دارند تا بزودی طرح خود را به شبکه‌های مختلف ارائه دهند.

او در ادامه می‌‌افزاید: «هیجان زیادی دارم که در حال ساخت یک مجموعه انیمیشن هستم که قهرمان داستان، فرزند یک خانواده مهاجر ایرانی است. امیدوارم که بتوانیم مجموعه‌ آموزنده، تفکربرانگیز، و خنده‌داری تولید کنیم، چون من همیشه به این نوع کارهای هنری علاقه داشتم.»

ماز جبرانی
ماز جبرانی

داستان درباره نوجوان شوخ‌طبعی است که برای معرفی اپرا وینفری که به مدرسه آنها می‌آید، انتخاب شده است. این نوجوان به تصور اینکه اپرا است، توسط عوامل فرازمینی ربوده می‌شود و آنها او را برای ملاقات با شاهزاده خانمشان به سیاره خود می‌برند.

این نوجوان پس از اینکه متوجه می‌شود که این شاهزاده خانم قصد کمک به این سیاره و نجات مردمان خود را دارد، قبول می‌کند تا آگاهی، تجربیات، دیدگاه، و فلسفه زندگی خود به عنوان یک نوجوان ایرانی را در اختیار آنها بگذارد، و در این فرآیند نکات تازه‌ای درباره خود و کمدی می‌آموزد.

مار جبرانی و داستین الیس بر نگارش و توسعه داستان، و کارگردانی کلی سریال نظارت خواهند داشت.

ماز جبرانی
ماز جبرانی

ماز جبرانی متولد ایران است و پس از اینکه خانواده‌اش در جریان انقلاب اسلامی مجبور به ترک این کشور شدند، به کالیفرنیا مهاجرت کرد.

ماز جبرانی در سال‌های اخیر با برنامه‌های «استندآپ کمدی» یا «طنز ایستاده» خود به شهرت زیادی رسیده است، و برنامه‌های دیداری و شنیداری او از پلتفرم‌های مختلف دیجیتالی پخش می‌شوند.

ماز جبرانی به عنوان بازیگر اصلی و مهمان در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی مختلفی بازی کرده است.

XS
SM
MD
LG