لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۰۷

انتشار آنونس فصل دوم‌ سریال «تهران»؛ عملیات جاسوس اسرائیلی در ایران ادامه دارد


گلن کلوز در فصل دوم‌ سریال «تهران»
گلن کلوز در فصل دوم‌ سریال «تهران»

شبکه پخش اینترنتی «اپل تی‌وی»، آنونس فصل دوم‌ سریال اسرائیلی «تهران» را منتشر کرد.

این سریال جاسوسی- حادثه‌ای با محوریت برنامه هسته‌ای ایران ، یکی از محبوب‌ترین محصولات شبکه اینترنتی اپل است که فصل نخست آن، موفق به دریافت جایزه امی بین‌المللی بهترین سریال دراما شد.

تهران، با الهام از رویدادهای واقعی ساخته شده است و مأموریت یک هکر سازمان موساد به ایران را روایت می‌کند. نیو سلطان با بازی در نقش این هکر تلاش می‌کند که در مسیر فعالیت نیروگاه‌های هسته‌ای ایران، مانع ایجاد کند.

در فصل دوم، مأموریت این هکر اسرائیلی همچنان ادامه دارد و نیروهای امنیتی ایران در تلاشند تا او را دستگیر کنند.

در آنونس جدید، گلن کلوز بازیگر مشهور آمریکایی نیز حضور دارد و در طراحی عملیات جاسوسی در ایران با این هکر اسرائیلی، همکاری می‌کند.

شان توب، شروین آل‌نبی، ‌و شیلا اُمّی از جمله بازیگران ایرانی هستند که در فصل دوم حضور دارند.

فصل نخست این سریال ابتدا در اسرائیل پخش شد و پس از مدتی، از طریق شبکه پخش اینترنتی «اپل تی‌وی» در سراسر جهان در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

تهران نخستین سریال غیرانگلیسی زبانی است که در این شبکه اینترنتی پخش شد و با توجه به داستان نامتعارف و هیجان‌انگیز خود بسیار پربیننده بود.

عوامل تولید سریال هنگام دریافت جایزه امی بین‌المللی
عوامل تولید سریال هنگام دریافت جایزه امی بین‌المللی

اپل که فقط حق پخش جهانی فصل نخست را خریده بود، پس از موفقیت غیرمنتظره تهران، به صف تهیه‌کنندگان فصل دوم این مجموعه پیوست و بودجه قابل توجهی را صرف تولید این مجموعه کرده است.

فصل نخست با شکست حمله اسرائیل به نیروگاههای هسته‌ای ایران و سقوط یک هواپیمای جنگی اسرائیل در این کشور به پایان رسید.

ولی این پایان ماجرا نیست و هکر اسرائیلی که هنوز در ایران است، برای نجات این خلبان و نفوذ به مراکز هسته‌ای این کشور به تلاش خود ادامه می‌دهد.

دو قسمت نخست فصل دوم‌ تهران، جمعه ششم ماه مه در «اپل تی‌وی پلاس» منتشر می‌شود، و شش قسمت بعدی بصورت هفتگی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

XS
SM
MD
LG