لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۵۶

انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است


سریال «ارباب حلقه‌ها»
سریال «ارباب حلقه‌ها»

پس از مدت‌ها انتظار سرانجام نخستین آنونس تبلیغاتی سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» منتشر شد.

شبکه اینترنتی «آمازون پرایم»، یکشنبه در جریان پنجاه‌وششمین مسابقه فینال لیگ ملی فوتبال آمریکا «سوپر بول»، این آنونس جدید را ابتدا در شبکه تلویزیونی «ان‌بی‌سی»، و سپس در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

به گزارش «ورایتی»، این مجموعه تخیلی حادثه‌ای بر اساس رمان‌های ارباب حلقه‌ها، نوشته جی.آر.آر تالکین ساخته می‌شود و با هزینه‌ای حدود یک میلیارد دلار، گران‌ترین سریال تاریخ است که در پنج فصل تولید خواهد شد.

این آنونس یک دقیقه‌ای، تصاویری را نشان می‌دهد که به هزاران سال پیش از ماجراهای شش فیلم سینمایی مرتبط است که توسط پیتر جکسون ساخته شد.

سازندگان سریال، رویکرد متفاوتی در اقتباس از رمان‌های جی.آر.آر تالکین داشتند و این مجموعه ارتباطی با فیلم‌های سینمایی گذشته ندارد.

هر چند که آنونس جدید، جزئیات زیادی را فاش نمی‌کند ولی تا حدی بیننده را با فضای «سرزمین میانی»، اجداد هابیت‌ها، و ماجراهای پیرامون این دوران قرار می‌دهد.

نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی آمریکایی، یکی از چهره‌هایی است که در این مجموعه تخیلی حادثه‌ای نقش‌آفرینی می‌کند.

نازنین بنیادی
نازنین بنیادی


او درباره نقش خود به بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «در این سریال، نقش برونوین را بازی می‌کنم که زنی از سرزمین‌های جنوبی است. او یک مادر مجرد و شفادهنده است که درگیر عشق ممنوعی با یک جن می‌شود.»

نازنین بنیادی که به دلایل حرفه‌ای نمی‌توانست درباره جزئیات ارباب حلقه‌ها توضیحات بیشتری دهد، در ادامه افزود: «این یک مجموعه فوق‌العاده‌ است و من بسیار قدردانم که یکی از بازیگران، و بخشی از این گروه تولید هستم. همه ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا جادوی این سریال را دوم ماه سپتامبر با همه در شبکه اینترنتی آمازون پرایم به اشتراک بگذاریم.»

آمازون، کارزار گسترده‌ای را برای تبلیغات این مجموعه پرخرج آغاز کرده است، و تصاویر شخصیت‌های اصلی و مرموز دیگر را به تدریج منتشر می‌کند.به گفته مقامات دولتی نیوزیلند، آمازون برای تولید فصل نخست ارباب حلقه‌ها در این کشور بیش از ۴۵۰ میلیون دلار هزینه کرده است.

این در حالی است که این شبکه اینترنتی حدود ۲۵۰ میلیون دلار نیز برای دریافت مجوز ساخت به اداره اموال و دارایی‌های جی.آر.آر تالکین پرداخته است.

فصل دوم‌ سریال در بریتانیا ساخته می‌شود که به گفته تهیه‌کنندگان، از نظر جغرافیایی شباهت بیشتری با ماجراهای فصل بعدی دارد.

XS
SM
MD
LG