لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۴۲

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک؛ دودهه عشق ابرستاره لاتینی‌تبار به ثمر نشست


جنیفر لوپز، ابرستاره موسیقی و تلویزیون و سینمای آمریکا، و بن افلک، کارگردان و هنرپیشه سینما، شنبه شب در کلیسایی در شهر لاس وگاس در ایالت نوادای آمریکا پیوند زناشویی بستند و به این ترتیب عشقی که ۱۸ سال به‌طول انجامیده بود به نتیجه رسید.

جنیفر لوپز یکشنبه صبح با انتشار این خبر در صفحه رسمی‌اش در شبکه‌های اجتماعی خطاب به هوادارانش نوشت: «ما کار را انجام دادیم». این درحالی است که ابرستاره ۵۲ ساله لاتین تبار در ماه آوریل گذشته نامزدی اش را با آقای افلک ۴۹ ساله فاش ساخته بود.

جنیفر لوپز در این متن که بر روی صفحه‌ رسمی‌اش منتشر شده نوشته است: «عشق زیبا است. عشق مهربان است. و معلوم شده که عشق شکیبا است. شکیبا به مدت ۲۰ سال.»

به گفته جنیفر لوپز که در انتهای این متن خود را با عنوان جدید «جنیفر لین افلک» معرفی کرده این زوج در روز شنبه با هواپیما به لاس وگاس سفر کردند. به همراه ۴ زوج دیگر به کلیسای کوچکی رفته و بعد هم خیلی ساده مراسم ازدواج شان را کامل کرده و رسما زن و شوهر شدند.

این ابرستاره آمریکایی که با نام هنری جی.لو نیز معروف است، در این متن به اشتراک گذاشته شده، گذرگاه اتوموبیلهای حامل تازه‌عروس‌ها در کنار کلیسا را «تونل عشق» توصیف کرده است.

این دو هنرپیشه در سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ میلادی در دو فیلم سینمایی همبازی شدند و در همان دوره بود که رابطه‌ای رمانتیک بینشان شکل گرفت. این رابطه به نامزدی منتهی شد اما قطع شد. بعد از این اتفاق بن افلک در سال ۲۰۰۵ با هنرپیشه دیگری به نام جنیفر گارنر پیوند زناشویی بست اما نهایتا در سال ۲۰۱۸ و با وجود داشتن سه فرزند از وی جدا شد.

جی.لو نیز پیش از این ۳ بار ازدواج کرده است. وی از همسر سابقش، مارک آنتونی خواننده، صاحب دوقلوهایی ۱۴ ساله است.

XS
SM
MD
LG