لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۵۹

روایت جنیفر لوپز از لحظه‌ای که بن افلک از او خواستگاری کرد


جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر لوپز و بن افلک

نامزدی جنیفر لوپز و بن افلک، ستاره‌های هالیوود از خبرهای مهم این هفته‌ در دنیای هنر بود و بار دیگر نام این زوج را که به «بنیفر» شهرت دارند، در رسانه‌ها مطرح کرد.

این دومین‌ بار است که بن افلک از جنیفر لوپز خواستگاری می‌کند.

آنها که به نخستین رابطه عاشقانه خود در سال ۲۰۰۴ پایان دادند، چند ماهی است که دوباره به یکدیگر نزدیک شده‌اند.

جنیفر لوپز هفته گذشته با اعلام خبر نامزدی خود با بن افلک طرفدارانش را غافلگیر کرد. او در روزهای اخیر جزئیات بیشتری از این لحظه «رویایی» را با آنها به اشتراک گذاشت.

جنیفر لوپز گفت که وقتی شنبه شب در وان حمام پوشیده از حباب دراز کشیده بود، بن‌ افلک کنارش زانو زد و برای دومین بار از او خواستگاری کرد. به گفته جنیفر لوپز، او کاملا غافلگیر شد و در حالی که به چشمان بن افلک نگاه می‌کرد، هم‌زمان خندید، اشک ریخت، و در نهایت به عشق خود پاسخ مثبت داد.

جنیفر لوپز با اشاره به اینکه بسیار خوشحال شده است، گفت که اصلا باور نمی‌کرد که این لحظه پس از گذشت بیست سال بار دیگر اتفاق افتاده است.

جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر لوپز و بن افلک

این ستاره بزرگ دنیای هنر و سرگرمی با تأکید بر خواستگاری ساده و خودمانی بن افلک، گفت که این عاشقانه‌ترین لحظه‌ای است که می‌توانست تصور کند.

او‌ در ادامه، خود و بن‌ افلک را افراد «بسیار خوش شانسی» توصیف کرد که برای رسیدن به عشق واقعی صاحب موقعیت دوباره‌ای شده‌اند.

جنیفر لوپز با یادآوری رنگ سبز حلقه نامزدی خود، گفت که سبز همیشه رنگ خوش شانسی او‌ بوده است و حالا عمیقا به این موضوع باور دارد.

جنیفر لوپز تاکنون سه بار ازدواج کرده و صاحب دو فرزند از مارک آنتونی خواننده لاتین‌تبار است.

جنیفر لوپز اخیرا اعلام کرد که تولید فیلم مستندی درباره فعالیت‌های هنری و زندکی شخصی او با عنوان «هفتایم» یا «نیمه» به پایان رسیده است.

این فیلم مستند پس از اکران در جشنواره فیلم «ترایبکا» ، در ماه ژ‌وئن از طریق شبکه اینترنتی «نتفلیکس» پخش خواهد شد.

XS
SM
MD
LG