لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۵

پروژه جذاب شرکت «کنون»؛ داستان خود را بگوئید و به دور دنیا سفر کنید


هر روز، دویست میلیون عکس بر روی فیس بوک و ۹۵ میلیون ویدئو بر روی شبکه اینستاگرام فرستاده می شود اما شرکت «کنون» بر این باور است که هنر قصه گویی در اقیانوس بی انتهای عکسها و ویدئوهای بی محتوا نادیده گرفته می شود.

از همین رو شرک «کنون» به دنبال قصه گویی خبره می گردد، کسی که۳۶۵ روز سال را همراه با بازیگر و موزیسین زوئی کرویتز به دور دنیا سفر کند و داستان های الهام بخش تابستانی را از گوشه و کنار جهان جمع آوری کند.

هدف از این پروژه نشان دادن اهمیت قصه هایی است که هر عکس و ویدئو در خود نهفته دارد.

کنون با هش تگ #LiveForTheStory از مردم خواسته تا قصه های روزمره تابستان خود را در قالب عکس و یا ویدئو با این هشتگ در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

زوئی کراویتز ویدئویی از قصه تابستان خود را به اشتراک گذاشته تا علاقه مندان بیشتر با این پروژه آشنا شوند.

آنونس کنون برای پیدا کردن بهترین قصه گو - زوئی کراویتز قصه تابستان خود را می گوید

زوئی کراویتز در تبلیغ مسابقه کنون برای یافتن بهترین قصه گوی تابستان
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

برنده این رقابت یعنی کسی که بهترین داستان را با بهره گیری از تصویر روایت کند از لیسبون پرتقال تا ملبورن استرالیا و برزیل را سفر خواهد کرد و برداشت خود از روزهای تابستانی در گوشه و کنار دنیا را تصویر خواهد کرد.

چطور شرکت کنم؟

کسانی که فکر می کنند استعداد روایت داستانی الهام بخش با استفاده از تصویر را دارند، باید یکی از به یادماندنی ترین خاطره های تابستان خود را ویدئویی تصویر کنند و همراه با داستان آن که نباید بیشتر از پنجاه کلمه باشد بر روی اینستاگرام به اشتراک بگذارند و @CanonUK را تگ کنند و هش تگ #LiveForTheStory را به کار ببرند.

ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده با عناصری از قبیل توانایی در داستان سرایی، جذابیت های بصری و الهام بخش بودن داستان مورد قضاوت قرار می گیرند.

زوئی کراویتز می گوید تابستان لبریز از خاطرات شگفت انگیز است و در تابستان است که بیشتر مردم در لحظه زندگی می کنند.

او می گوید هدف از این پروژه تأکید بر اهمیت این مسأله است که باید هر لحظه را زندگی کرد و از هر ثانیه لذت برد چرا که هر لحظه می تواند خاطره های زیبایی به یادگار بگذارد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG