لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۴۶

پایان داستان بریتنی و سام؛ یک وکیل ایرانی : شاید هیچ مبلغی به سام اصغری نرسد


سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

با تأیید خبر جدایی بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی، و همسر ایرانی‌تبارش، سام اصغری، از سوی منابع مختلف، این زوج هنری پیشین بصورت رسمی برای پایان دادن به زندگی مشترک ۱۴ ماهه خود آماده می‌شوند.

به گزارش «آسوشیتدپرس»، سام اصغری چهارشنبه ۱۶ اوت تقاضای جدایی از همسرش را به دادگاه ارائه کرده است. این خبر هنوز بصورت رسمی از سوی بریتنی اسپیرز و سام اصغری اعلام نشده است ولی منابع مطلع آن را تأیید کردند.

به نوشته «ورایتی»، لورا واسر، و متیو روزنگارت، وکلای مشهور در هالیوود، هدایت تیم حقوقی بریتنی اسپیرز را بر عهده خواهند داشت.

کتی امیری-یونسی، وکیل ایرانی امور قراردادها و کارهای هنری در لس‌آنجلس درباره این وکلا به صدای آمریکا می‌گوید: «لورا واسر، متخصص پرونده‌های چهره‌های سرشناس است، و متیو روزنگارت، دادستان پیشین فدرال، وکیلی است که نبرد حقوقی بریتنی اسپیرز را برای لغو قیمومیت پدرش را با موفقیت به سرانجام رساند، آنها وکلای بسیار توانایی هستند.»

او در ادامه می‌افراید: «سام‌ اصغری تقاضای جدایی را به دلیل عدم تفاهم به دادگاه ارائه کرده است و علاوه بر هزینه‌های حقوقی، خواستار دریافت نفقه از بریتنی اسپیرز شده است، و حالا این خواننده پاپ یک ماه برای پاسخگویی فرصت دارد.»

کتی امیری-یونسی
کتی امیری-یونسی

خانم امیری-یونسی با اشاره به اینکه این زوج هنری پیشین قبل از ازدواج «پریناپ» یعنی تعهدنامه یا توافق‌نامه ازدواج امضا کردند، یا‌دآور می‌شود که فرایند بررسی پرونده تا حد زیادی به همین قرارداد بستگی دارد که ارتباط مستقیمی با مبلغ درخواستی سام اصغری دارد.

این وکیل ایرانی یادآور می‌شود که پریناپ نیز مانند تمام قراردادهای دیگر قابل مذاکره است و طرفین می‌توانند در طول زمان بصورت توافقی تغییراتی در مفاد آن ایجاد کنند.

به گفته خانم امیری-یونسی «براساس اطلاعات موجود، در پریناپ ذکر شده است که به ازای هر دو سال زندگی مشترک، سام اصغری می‌تواند یک میلیون دلار نفقه دریافت کند، ولی آنها پس از ۱۴ ماه جدا شدند، پس در شرایط عادی نباید هیچ نفقه‌ای به سام اصغری پرداخت شود، و احتمالا او به همین دلیل قصد دارد در این زمینه با بریتنی اسپیرز مذاکره کند.»

کتی امیری-یونسی با اشاره به انتشار برخی شایعات درباره زندگی شخصی بریتنی اسپیرز یا سام اصغری در نشریات مانند احتمال خیانت یا وجود نوارهای خجالت‌آور، تأکید می‌کند که استناد به چنین مواردی به قصد تهدید و باج‌خواهی به نفع هیچ یک از طرفین نیست و قاضی به شدت با فرد خاطی برخورد خواهد کرد.

به گفته این وکیل ایرانی، هرچند که جزئیات دقیق توافق‌نامه ازدواج مشخص نیست، ولی احتمال دارد که سام اصغری هیچ مبلغی دریافت نکند، مگر اینکه مذاکرات به نتیجه برسد، توافقی صورت بگیرد که جدایی را تسریع کند و حتی پرونده به دادگاه نرود.

به عقیده کتی امیر یونسی، یکی از دلایل مهمی که قاضی با لغو قیمومیت پدر بریتنی اسپیرز موافقت کرد و این خواننده استقلال خود را بدست آورد، ازدواج با سام اصغری بود، ولی حالا این جدایی پرسش‌های جدی را درباره توانایی بریتنی اسپیرز برای اداره زندگی شخصی و امور مالی خود نیز ایجاد می‌کند که شاید مشکلاتی را برای او به همراه داشته باشد.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز و سام اصغری در نهم ژوییه ۲۰۲۲ در مراسم باشکوهی در ایالت کالیفرنیا ازدواج کردند. سلنا گومز، درو بریمور، پاریس هیلتون، و مدونا از جمله مهمانان سرشناس این مراسم بودند.

این ازدواج، شر‌ع دوباره‌ای برای برای بریتنی اسپیرز محسوب می‌شد که پس از ۱۳ سال مبارزه حقوقی با پدرش، مجوز اداره امور زندگی شخصی و اموال خود را از دادگاه دریافت کرد.

هرچند که ظاهرا زندگی زناشویی این ز‌وج هنری پیشین عاشقانه بود، ولی به گفته منابع مطلع، آنها در ماه‌های اخیر اختلافات زیادی داشتند و دوران سختی را پشت سرگذاشتند.

آنها در آوریل ۲۰۲۲، دو ماه پیش از ازدواج اعلام کردند که بریتنی باردار است ولی چند هفته بعد گفته شد که او فرزند خود را از دست داده است. این سومین ازدواج بریتنی اسپیرز ۴۱ ساله بود، او از همسر دوم‌ خود صاحب دو پسر نوجوان است.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

سام اصغری ۲۹ ساله، مربی بدنسازی، رقصنده، و بازیگر است. او در جریان ساخت یک موزیک ویدئو در سال ۲۰۱۶ با بریتنی اسپیرز آشنا شد.

سام در ماه‌های اخیر به شهرت زیادی رسید و در چند فیلم و سریال تلویزیونی به هنرنمایی پرداخت. ازدواج او با بریتنی اسپیرز بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و با واکنش‌های زیادی به ویژه از سوی کاربران ایرانی مواجه شد.

XS
SM
MD
LG