لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۳۶

بریتنی اسپیرز و سام اصغری «امروز» ازدواج می‌کنند


نشریه «پیپل» به نقل از منابع موثق خود خبر داده است که بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی، امروز، پنجشنبه نهم ژوئن با سام اصغری نامزد ایرانی خود ازدواج می‌کند.

به نوشته این نشریه، بریتنی اسپیرز ۴۰ ساله و سام اصغری ۲۸ ساله در مراسمی نسبتا کوچک و در حضور شصت مهمان که اعضای خانواده و دوستان نزدیک آنها هستند، ازدواج می‌کنند. این در حالی است که گفته می‌شود، پدر، مادر، و خواهر بریتنی اسپیرز در این مراسم حضور نخواهند داشت.

بریتنی اسپیرز در این مراسم لباسی را برتن خواهد داشت که توسط خانه مد «ورساچی» طراحی شده است.

مراسم ازدواج این زوج هنری تقریبا ۹ ماه پس از اعلام نامزدی آنها برگزار می‌شود و خبر خوشی برای طرفداران بریتنی اسپیرز محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر زندگی شخصی پرفراز و نشیبی داشته است.

سام اصغری در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان مدل در یکی از موزیک ویدئوهایی بریتنی اسپیرز بازی کرد و از این طریق با او آشنا شد. دوستی آنها پس از مدت کوتاهی به رابطه‌ای عاشقانه تبدیل شد و در نهایت به نامزدی رسید.


بریتنی اسپیرز بارها ضمن تعریف از سام اصغری او را شخصیتی «بامزه و سرگرم‌کننده» توصیف کرده است. سام اصغری نیز ضمن ستایش از تواضع و فروتنی بریتنی اسپیرز، گفته است که این ستاره موسیقی پاپ «روح زیبایی» دارد.

به گفته منابع نزدیک به این زوج هنری، آنها رابطه عاشقانه و خاصی دارند و حامی و پشتیبان یکدیگر در تمامی امور شخصی و هنری هستند.

گفته می‌شود که سام‌ اصغری نقش بسیار مهمی در نبرد حقوقی بریتنی اسپیرز با پدرش داشت و در تمامی مراحل این فرآیند طولانی با او همراه بوده است.

آنها پس از اینکه قیمومیت ۱۳ ساله جیمی اسپیرز، بر زندگی شخصی دخترش توسط دادگاه لغو شد، می‌توانند با یکدیگر ازدواج کنند.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری که پس از نامزدی، در انتظار نخستین فرزند خود بودند، ماه گذشته اعلام کردند که او را از دست دادند.

این مربی شخصی آمادگی جسمانی و بدن‌سازی که به‌عنوان بازیگر و مدل نیز فعالیت می‌کند، به تارنمای هنری «جی‌کیو»، گفت که پدر شدن، «لذت زندگی او» است، و آنها تصمیم گرفته‌اند تا با صحبت درباره تجربه سقط جنین به عادی‌سازی این گفتمان در جامعه کمک کنند.

سام اصغری با اشاره به اینکه صحبت درباره این تجربه یک حرکت «مثبت» است، گفت که «این چیزی است که برای بسیاری از افراد اتفاق می‌افتد»، و اذعان کرد که «گام بعدی» رسیدن یک نوزاد است و او «می‌خواهد که یک پدر جوان» باشد.


بریتنی اسپیرز از همسر پیشین خود کوین فدرلاین دو پسر ۱۵ و ۱۶ ساله دارد ولی سام اصغری در گذشته ازدواج نکرده است.

سام اصغری هفته گذشته گفته بود که آنها تاریخ ازدواج خود را مشخص کرده‌اند ولی درباره جزئیات توضیحی نداد.

خبر ازدواج بریتنی اسپیرز با سام اصغری بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی داشت و بسیاری را غافلگیر کرد.

XS
SM
MD
LG