لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۵۱

سام اصغری سکوت خود را شکست؛ توضیحات نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز درباره تجربه سقط جنین و آرزوی پدر شدن


سام اصغری و بریتنی اسپیرز،
سام اصغری و بریتنی اسپیرز،

سام اصغری نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور موسیقی پاپ، سرانجام سکوت خود را شکست و برای نخستین درباره تجربه سقط جنین این زوج، و آرزوی پدر شدن خود سخن گفت.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری که پس از نامزدی، در انتظار نخستین فرزند خود بودند، ماه گذشته اعلام کردند که او را از دست دادند.

این مربی شخصی آمادگی جسمانی و بدن‌سازی که به‌عنوان بازیگر و مدل نیز فعالیت می‌کند، به تارنمای هنری «جی‌کیو»، گفت که پدر شدن، «لذت زندگی او» است، و آنها تصمیم گرفته‌اند تا با صحبت درباره تجربه سقط جنین به عادی‌سازی این گفتمان در جامعه کمک کنند.

سام اصغری با اشاره به اینکه صحبت درباره این تجربه یک حرکت «مثبت» است، گفت که «این چیزی است که برای بسیاری از افراد اتفاق می‌افتد»، و اذعان کرد که «گام بعدی» رسیدن یک نوزاد است و او «می‌خواهد که یک پدر جوان» باشد.

این هنرمند ایرانی با بیان اینکه در ابتدا غمگین بود، گفت که شنیدن «یک پیام زیبا» باعث تغییر روحیه‌اش شد و حالا به آینده امیدوار است.

بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی تبارش سام اصغری در سواحل میامی- عکس منتشر شده بر حساب اینستاگرام بریتنی
بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی تبارش سام اصغری در سواحل میامی- عکس منتشر شده بر حساب اینستاگرام بریتنی

سام اصغری با اشاره به اینکه فردی به او گفت که «وقتی بچه آماده شد، می‌آید»، تأکید کرد که «این یک فرآیند عادی است و بدن شگفت‌انگیز زن به تدریج خود را التیام می‌بخشد، و هنگامی که کودک آماده شد، زمان مناسب فرا خواهد رسید.»

او همچنین درباره چگونگی خواستگاری خود از بریتنی اسپیرز نیز توضیحاتی داد.

به گفته سام اصغری او به دلیل احترام زیادی که برای بریتنی اسپیرز قائل بود، یک حلقه نامزدی با «برش شاهزاده خانم» (طراحی خاصی به شکل مربع) را برای «یک شاهراده خانم واقعی» خرید.

او در ادامه افزود که بریتنی اسپیرز به چیزهای «فوق‌العاده بزرگ و مشهور» علاقه‌ای ندارد.

سام اصغری اشاره‌ای به جزئیات خواستگاری نکرد و گفت که این لحظات فقط بین او و بریتنی است و قصد ندارند تا درباره آن سخنی بگویند.

او در این مصاحبه گفت که این زوج هنری تاریخ ازدواج خود را تعیین کرده‌اند.

XS
SM
MD
LG