لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۵۲

یک موفقیت بزرگ برای بریتنی اسپیرز: سرپرستی پدر تعلیق شد


بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی که مدتهاست برای لغو سرپرستی یا قیمومیت پدرش تلاش می‌کند، روز چهارشنبه به یک پیروزی قانونی مهم دست یافت.

به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، قاضی دادگاه در لس آنجلس، موقیعت جیمی اسپیرز را به عنوان محافظ یا سرپرست دارایی‌ شصت میلیون دلاری بریتنی تعلیق و جایگزین موقتی را برای او انتخاب کرد.

متیو روزنگارت، وکیل بریتنی اسپیرز، جیمی اسپیرز را «مردی بی‌رحم، مخرب، و بدرفتار» توصیف کرد و به قاضی گفت که موکلش می‌خواهد تا او همین امروز از زندگی‌اش خارج شود.

به گفته او «بریتنی شایسته این‌ است که فردا بدو ن این که پدرش سرپرستی او را بر عهده داشته باشد، از خواب بیدار شود.»

جیمی اسپیرز
جیمی اسپیرز

وکیل جیمی اسپیرز نیز ضمن رد ادعاهای وارده، به قاضی گفت تمامی اقدامات موکلش در راستای حفظ منافع فرزندش بوده است.

بریتنی اسپیرز در جلسه دادگاه حضور نداشت و متیو روزنگارت وکیل او به قاضی گفت موکلش خواستار یک تغییر منظم و فرصتی است تا برنامه‌ای را برای پایان دادن به سرپرستی دائمی پدرش در سی تا چهل و پنج روز آینده تنظیم کند.

قاضی پنی، جلسه‌ای را برای بررسی این درخواست در دوازدهم دسامبر و جلسه دیگری را برای سیزدهم دسامبر سال جاری، جهت رسیدگی به سایر موارد مهم پرونده، تعیین کرد.

بریتنی اسپیرز ماه گذشته در جلسه دادگاه، به شدت از قیمومیت پدرش انتقاد کرد و خواستار پایان سرپرستی شد که به گفته او «غیرانسانی» و «توهین‌آمیز» است.

جیمی اسپیرز از سیزده سال پیش به دلیل شرایط نامناسب روحی بریتنی، سرپرستی امور شخصی، پزشکی، و مالی او‌ را بر عهده گرفت.

او در سال ۲۰۱۹ سرپرستی زندگی شخصی بریتنی اسپیرز را به فرد دیگری به نام جودی مونتگومری واگذار کرد و فقط اداره امور مالی دخترش را بر عهده داشت.

طرفداران بریتنی اسپیرز
طرفداران بریتنی اسپیرز

طرفداران بریتنی اسپیرز روز چهارشنبه با اجتماع در خارج ساختمان دادگاه، از خواننده محبوب خود حمایت کردند.

سام اصغری، نامزد ایرانی‌تبار بریتنی اسپیرز نیز در حساب کاربری خود در اینستاگرم، تعلیق سرپرستی جیمی اسپیرز را به طرفداران او‌ تبریک گفت.

XS
SM
MD
LG