لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۵

بریتنی اسپیرز پس از جدایی از سام اصغری: دیگر نمی‌توانستم‌ این درد را تحمل کنم


سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز، خواننده سرشناس آمریکایی، جمعه ۱۷ اوت با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در اینستاگرام، برای نخستین بار درباره جدایی از سام اصغری، همسر ایرانی‌تبارش، اظهار نظر کرد. او در این پیام گفت که «دیگر نمی‌توانست این درد را تحمل کند.»

بریتنی اسپیرز در ادامه افزود که از پایان رابطه شش ساله خود با حسام (سام اصغری) «کمی شوکه» شده است. او گفت که قصد ندارد تا درباره دلایل جدایی توضیح دهد، زیرا «این موضوع به هیچ کسی مربوط نیست.»

بریتنی اسپیرز در بخش دیگری با اشاره به این که مدت‌ها سعی کرده است قوی باشد و همه چیز در صفحه اینستاگرام او در ظاهر خوب است، یادآور شد که «ولی‌ واقعیت چنین نیست و همه این موضوع را می‌دانند.»

این خواننده پاپ به طرفدارانش گفت که نهایت تلاش خود را می‌کند تا قوی باشد و فعلا همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود.


سام اصغری ۲۹ ساله، چهارشنبه ۱۶ اوت درخواست جدایی از بریتنی اسپیرز را به دلیل «عدم تفاهم» به دادگاهی در لس‌آنجلس ارائه کرد. او علاوه بر هزینه‌های حقوقی، خواستار دریافت نفقه از بریتنی اسپیرز است.

در ماه‌های اخیر برخی نشریات هنری از اختلافات این زوج هنری پیشین خبر داده بودند، و آنها بدون حلقه‌های ازدواج خود در مکان‌های عمومی رفت‌وآمد می‌کردند.

سام اصغری در حساب کاربری خود در اینستاگرام ضمن تأیید خبر جدایی از بریتنی اسپیرز نوشت: «ما عشق و احترامی را که برای یکدیگر فائق هستیم حفظ خواهیم کرد و برای او همیشه بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.»

او در ادامه افزود: «درخواست برای حفظ حریم خصوصی مضحک به نظر می‌رسد، بنابراین من فقط از همه از جمله رسانه‌ها می‌خواهم که مهربان و منطقی باشند.»

سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

با تأیید خبر جدایی بریتنی اسپیرز و سام‌ اصغری، آنها به صورت رسمی برای پایان دادن به زندگی مشترک ۱۴ ماهه خود آماده می‌شوند. به گزارش برخی نشریات هنری، این زوج هنری پیشین تماس مستقیمی با یکدیگر ندارند و کارها از طریق وکلا انجام می‌شود.

یکی از موضوعات مهم، «پریناپ» یعنی تعهدنامه یا توافق‌نامه ازدواج است که آنها امضا کردند.

کتی امیدی-یونسی، وکیل ایرانی امور قراردادها و کارهای هنری، در این باره به صدای آمریکا گفت: «براساس اطلاعات موجود، در پریناپ ذکر شده است که به ازای هر دو سال زندگی مشترک، سام اصغری می‌تواند یک میلیون دلار نفقه دریافت کند، ولی آنها پس از ۱۴ ماه جدا شدند، پس در شرایط عادی نباید هیچ نفقه‌ای به سام اصغری پرداخت شود، و احتمالا او به همین دلیل قصد دارد در این زمینه با بریتنی اسپیرز مذاکره کند.»

به گفته این وکیل ایرانی، هرچند که جزئیات دقیق توافق‌نامه ازدواج مشخص نیست، ولی احتمال دارد که سام اصغری هیچ مبلغی دریافت نکند، مگر اینکه مذاکرات به نتیجه برسد، توافقی صورت بگیرد که جدایی را تسریع کند و حتی پرونده به دادگاه نرود.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز
سام اصغری و بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز و سام اصغری در نهم ژوییه ۲۰۲۲ در مراسم باشکوهی در ایالت کالیفرنیا ازدواج کردند. سلنا گومز، درو بریمور، پاریس هیلتون، و مدونا از جمله مهمانان سرشناس این مراسم بودند.

این ازدواج، شر‌ع دوباره‌ای برای برای بریتنی اسپیرز محسوب می‌شد که پس از ۱۳ سال مبارزه حقوقی با پدرش، مجوز اداره امور زندگی شخصی و اموال خود را از دادگاه دریافت کرد.

هرچند که ظاهرا زندگی زناشویی این ز‌وج هنری پیشین عاشقانه بود، ولی به گفته منابع مطلع، آنها در ماه‌های اخیر اختلافات زیادی داشتند و دوران سختی را پشت سرگذاشتند.

این مطلب با استفاده از گزارش آسوشیتدپرس، ورایتی، و پیپل تنظیم شده است.

مطالب مرتبط

XS
SM
MD
LG