لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۰۱

بریتنی اسپیرز : می‌خواهم با سام اصغری ازدواج کنم و صاحب فرزند شوم ولی نمی‌گذارند


بریتنی اسپیرز و سام اصغری
بریتنی اسپیرز و سام اصغری

سرانجام پس از سیزده سال، اظهارات بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی درباره سرپرستی پدرش در دادگاهی علنی شنیده شد و بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، او چهارشنبه با شور و هیجان زیادی به قاضی گفت که می‌خواهد به پرونده «توهین‌آمیزی» که باعث شده است تا روحیه خود را از دست بدهد، و برده باشد، پایان دهد.

بریتنی اسپیرز که برای نخستین بار دادگاه علنی این‌ پرونده سخن می‌گفت، به شدت از پدر و سایر افرادی را که سرپرستی قانونی او‌ را برعهده دارند، انتقاد کرد.

این خواننده پاپ در سخنان خود گفت که بر خلاف نظرش، او را مجبور به استفاده از قرص‌های ضدبارداری و داروهای دیگر می‌کنند، مانع ازدواجش می‌شوند، و نمی‌گذارند که صاحب فرزند دیگری شود.

بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله گفت که این سرپرستی بیش از اینکه به نفعش باشد، به او آسیب می‌رساند و افزود که «لیاقت داشتن یک زندگی را دارد.»

اظهارات بریتنی اسپیر حدود بیست دقیقه طول کشید و او این مطالب را از روی متن از پیش نوشته‌ای می‌خواند.

بخش عمده‌ای از مطالب بریتنی اسپیرز، در گذشته به دستور دادگاه علنی نشده بود، و او برای نخستین بار در یک جلسه عمومی به آنها اشاره می‌کرد.

بریتنی اسپیرز به برندا پنی قاضی دادگاه عالی لس آنجلس گفت که «می‌خواهد بدون اینکه ارزیابی شود، به این سرپرستی پایان دهد.»

قاضی، اظهارات «شجاعانه» این خواننده را ستود ولی حکمی صادر نکرد. تا پایان این پرونده جنجالی راهی طولانی باقی است و پیچیدگی‌های حقوقی زیادی دارد.

بریتنی اسپیرز در بخشی از سخنان خود به سام اصغری، دوست پسر ایرانی‌تبار خود اشاره کرد، و افزود که می‌خواهد با او ازدواج کند و صاحب فرزند شوند، ولی حتی اجازه نمی‌دهند که با سام اصغری رانندگی کند.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری
بریتنی اسپیرز و سام اصغری

بریتنی اسپیرز گفت که تمام خواسته او این‌ است که صاحب ثروتش باشد، این سرپرستی به پایان برسد، و دوست پسرش بتواند با اتوموبیل خود او را به گردش ببرد.

این خواننده آمریکایی به قاضی گفت که این سرپرستی «توهین‌آمیز» است و او می‌خواهد «زندگی خود را پس بگیرد.»

اظهارات بریتنی اسپیرز یا تاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت، و علاوه بر طرفدارانش، بسیاری از ستاره‌های بزرگ و چهره‌های مشهور نیز از او حمایت کردند.

XS
SM
MD
LG