لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۰۳
سارا حسین، رئیس کمیته حقیقت‌یاب مستقل سازمان ملل متحد در مورد جمهوری اسلامی
سارا حسین، رئیس کمیته حقیقت‌یاب مستقل سازمان ملل متحد در مورد جمهوری اسلامی

بلاگ| کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل: مرگ رئیسی نباید باعث فراموشی نقض حقوق بشر در ایران شود

۰۵:۴۲ ۶.۳.۱۴۰۳

۰۵:۴۱ ۶.۳.۱۴۰۳

۰۱:۵۲ ۶.۳.۱۴۰۳

گزارش فاکس‌نیوز از مراسم یادبود برای رئیسی در یک مرکز اسلامی در میشیگان آمریکا

شبکه فاکس‌نیوز روز شنبه از برگزاری مراسم یادبودی در یک مرکز اسلامی در ایالت میشیگان در روز پنجشنبه برای ابراهیم رئیسی و سایر مسئولان جمهوری اسلامی که یکشنبه گذشته در سانحه سقوط بالگرد کشته شدند، خبر داد.
این شبکه خبری آمریکایی با اشاره به این که از رئیسی با عنوان «جلاد تهران» یاد می‌شود، می‌گوید چنین مراسمی با واکنش‌های منفی و خشم برخی گروه‌ها به‌دلیل ارتباط جمهوری اسلامی با تروریسم جهانی مواجه شده است.

۱۸:۵۸ ۵.۳.۱۴۰۳

واکنش شاهزاده رضا پهلوی به حمله هواداران جمهوری اسلامی به معترضان در لندن:‌ میهن‌پرستان مرعوب نخواهند شد

شاهزاده رضا پهلوی در واکنش به حمله هواداران جمهوری اسلامی به گروهی از معترضان ایرانی در لندن، با انتشار پستی در رسانه ایکس گفت که میهن‌پرستان در ایران و سایر نقاط جهان هرگز در مبارزه خود برای تحقق آزادی و حقوق بشر مرعوب نخواهند شد.

او با انتشار ویدیویی از برخورد خشونت‌بار هواداران جمهوری اسلامی با معترضان ایرانی یادآور شد که مدت‌ها است ایرانیان معترض در داخل کشور در راه کسب آزادی جان خود را به خطر می‌اندازند.

۰۷:۴۶ ۵.۳.۱۴۰۳

حمله هواداران جمهوری اسلامی به گروهی از معترضان که همزمان با مراسم یادبود ابراهیم رئیسی در «ومبلی» لندن، اعتراض شماری از فعالان مدنی و سیاسی ایرانی را به همراه داشته است. در این ارتباط مسیح علینژاد، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی، خواستار اقدام دولت و پلیس بریتانیا با مهاجمان شد.

به گفته پلیس پایتخت بریتانیا، در این درگیری چهار تنبه طور سطحی زخمی شدند و یک تن نیز به ظن ایجاد آشوب و خشونت بازداشت شده است.

۰۴:۰۰ ۵.۳.۱۴۰۳

رئیسی پس از مرگ هم در کانون «طنز» کاربران؛ از لغزشهای زبانی‌اش تا «گافهای» طرفدارانش

۰۳:۵۹ ۵.۳.۱۴۰۳

درگیری در مراسم یادبود رئیسی در لندن؛ ۴ زخمی و ۱ بازداشت از سوی پلیس

پلیس لندن در بیانیه‌ای اعلام کرد در پی درگیری بین هواداران و معترضان جمهوری اسلامی در مراسم یادبود ابراهیم رئیسی در ومبلی لندن، چهار نفر زخمی و یک نفر به ظن ایجاد آشوب و خشونت بازداشت شده است.

این درگیری در خارج از محل برگزاری مراسم رخ داد و منجر به اعزام نیروهای پلیس و اورژانس به محل شد. جراحات افراد زخمی سطحی گزارش شده است. پلیس لندن اعلام کرده تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و از شاهدان خواسته شده اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند.

گفتنی است پیش از این، ویدئوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که نشان می‌داد برگزارکنندگان مراسم یادبود رئیسی به سمت افرادی که برای برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل محل برگزاری تجمع کرده بودند، حمله‌ور شدند.

۰۳:۵۹ ۵.۳.۱۴۰۳

ادامه اعتراضها به رویکرد دولت‌ها در مرگ ابراهیم رئیسی؛ تشکل‌های «رنگین‌کمانی» نامه‌ای سرگشاده منتشر کردند

۱۸:۱۸ ۴.۳.۱۴۰۳

تکرار ادعای قبلی در اولین گزارش رسمی حکومتی: پهپاد ایرانی بالگرد رئیسی را پیدا کرد؛ آثار گلوله مشاهده نشد

مرکز ارتباطات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روز جمعه ۴ خرداد اولین گزارش رسمی درباره سانحه سقوط بالگرد حامل ابراهیم رئیسی و برخی دیگر از مقامات حکومتی را منتشر کرد.

۱۲:۵۲ ۴.۳.۱۴۰۳

ادامه بازداشت یک شهروند پس از انتشار مطالبی در رابطه با سقوط بالگرد رئیسی

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG