لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۲۹

فرزند ترامپ پشت درهای بسته به سوالات اعضای مجلس نمایندگان پاسخ داد


«دونالد ترامپ جونیور» در رابطه با پرونده بررسی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ داد.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، بزرگترین پسر پرزیدنت ترامپ پشت درهای بسته به سوالات اعضای کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا که سرگرم تحقیق درباره دخالت روسیه در کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ است پاسخ داد.

یکی از موارد موضوعات مورد سوال در این جلسه نشستی است که ترامپ جونیور در دوران مبارزات انتخاباتی در برج ترامپ برگزار کرده است. در این نشست ترامپ جونیور، جرد کوشنر داماد ترامپ و پل منافورت که در آن زمان ریاست کمپین دونالد ترامپ را بر عهده داشت با ناتالیا وازلنیتسکیا دیدار کردند.

این زن به کمپین ترامپ قول داده بود «به عنوان بخشی از حمایت دولت و رئیس جمهوری روسیه از دونالد ترامپ» اطلاعاتی درباره هیلاری کلینتون ارائه خواهد داد.

این در حالی است که کاخ سفید روز سه شنبه چهاردهم آذرماه قویا بررسی حساب های بانکی پرزیدنت ترامپ در دویچه بانک از سوی رابرت مولر را تکذیب کرد.

پیش از این شایعه شده بود دادستان ویژه پرونده تحقیق درباره دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در ادامه تحقیقاتش از دویچه بانک خواسته لیست برداشت ها و واریزها به حساب دونالد ترامپ را در اختیار او بگذارد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG