لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۱۶

سه عضو گروه محبوب پاپ «بی‌تی‌اس» به کرونا مبتلا شدند


گروه پاپ کره‌ای «بی‌تی‌اس» - آرشیو
گروه پاپ کره‌ای «بی‌تی‌اس» - آرشیو

سه عضو گروه محبوب و سرشناس کره‌ای «بی‌تی‌اس» پس از بازگشت به کشورشان به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش آسوشیتدپرس، آژانس موسیقی «بیگ هیت»، که مدیریت گروه را بر عهده دارد، عصر شنبه ۴ آذر اعلام کرد که «آر.ام.» و «جین» به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند. این آژانس پیش از این روز جمعه گفته بود که تست کرونای «سوگا» یکی دیگر از اعضای گروه مثبت شده است.

به گفته بیگ هیت، هر سه عضو جوان دومین واکسن کرونای خود را تابستان گذشته (ماه اوت) دریافت کرده بودند.

به گفته آژانس موسیقی، «آر.ام.» هیچگونه علایم بیماری کووید-۱۹ از خود نشان نداده است، در حالی که جین علایم خفیف بیماری از جمله تب خفیف دارد و تحت قرنطینه و درمان خانگی است. آژانس روز جمعه گفت که ساگا نیز علایم بیماری ندارد و او نیز طبق دستورات مقامات بهداشتی کشور خود را در خانه قرنطینه کرده است.

  • اولین تست‌های کرونای هر سه عضو پس از بازگشت از آمریکا منفی شد

تست کرونای «آر. ام.» پس از بازگشت از ایالات متحده، در اوایل ماه جاری میلادی» منفی بود. ولی با این حال به خاطر بازگشت از خارج در قرنطینه به سر می‌برد. ولی هنگامی که از قرنطینه خارج شد، معلوم شد که به ویروس کرونا مبتلا است.

جین نیز پس از بازگشت به کره جنوبی در این ماه دو بار، یک بار در بدو ورود به کشور و بار دوم پس از پایان دوره قرنطینه، تست کرونای «پی‌سی‌آر» داد و جواب هر دو منفی شد. ولی او بعد از ظهر شنبه ۴ دی، علایمی شبیه آنفلوآنزا داشت. بنا بر گزارش‌های رسانه ای جین نیز به ایالات متحده سفر کرده بود.

به گفته آژانس موسیقی، سوگا که در طول تعطیلی رسمی گروه برای چندین کار به ایالات متحده رفته بود، در طول قرنطینه پس از بازگشت از سفر متوجه شد که به کووید-۱۹ مبتلا شده است.

آژانس موسیقی «بیگ هیت» ضمن اعلام همکاری با درخواست‌ها و دستورالعمل‌های مقامات بهداشت کره جنوبی، گفت که برای بهبود سریع سه عضو گروه آنچه لازم است انجام خواهد داد.

بی‌تی‌اس یک گروه تمام پسر کره‌ای با هفت عضو است که در سال‌های اخیر شهرت و محبوبیت جهانی پیدا کرده است. چهار عضو دیگر این گروه، جی وی، جونگ‌کوک، هوپ، و جیمین هستند.

XS
SM
MD
LG