لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۱۵

رویداد بی‌سابقه در ورزش ایران؛ تاخیر در آغاز مسابقه در پی فرود بالگرد دستیار ویژه پوتین در ورزشگاه آستارا


هلی‌کوپتر حامل مقامات سیاسی روسیه همراه با برخی مسئولان استانی بر روی چمن ورزشگاه وحدت آستارا فرود آمد - فارس
هلی‌کوپتر حامل مقامات سیاسی روسیه همراه با برخی مسئولان استانی بر روی چمن ورزشگاه وحدت آستارا فرود آمد - فارس

با فرود ناگهانی دو فروند بالگرد پیش از شروع مسابقه تیم‌های فوتبال شهرداری آستارا و مس شهر بابک دستیار ویژه ولادیمیر پوتین و برخی مقامات استانی گیلان روی زمین چمن ورزشگاه پیاده شدند.

به گزارش خبرگزاری‌ها در ایران، دقایقی پیش از برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های شهرداری آستارا و مس شهر بابک که قرار بود ساعت دو بعد‌ از ظهر روز چهارشنبه ۲۸ دی برگزار شود، اتفاق بی‌سابقه‌ای در ورزشگاه وحدت آستارا افتاد که موجب تأخیر در شروع مسابقه هفته هجدهم لیگ یک شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که حدود ساعت ۱۲:۳۰ و در شرایطی که فقط ۹۰ دقیقه تا شروع مسابقه باقی مانده بود، هلی‌کوپتر حامل ایگور لویتین، دستیار ویژه ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه، همراه با برخی مسئولان استانی بدون اطلاع وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، در چمن ورزشگاه به زمین نشست.

این اتفاق غیر منتظره موجب شد که بازی تیم‌های شهرداری آستارا و مس شهر بابک با حدود ۴۰ دقیقه تاخیر برگزار شود.

خبرگزاری فارس نوشته که این افراد ۴۰ دقیقه بعد، پس از بازدید از پروژه خط راه‌آهن رشت - آستارا بار دیگر به زمین بازگشتند و با هلی‌کوپتر خود از محل خارج شدند.

بر اساس این گزارش، «ظاهرا» حراست فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نیز در آستانه این بازی از فرود آمدن هلی‌کوپتر حامل مقامات سیاسی روسیه و استانی گیلان به ورزشگاه وحدت بی‌اطلاع بودند و این اتفاق بدون هماهنگی با آن‌ها رخ داده است.

XS
SM
MD
LG