لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۰۷

کنسرت‌ بزرگ ستاره‌های موسیقی جهان با هدف آگاهی‌‌بخشی درباره فقر، تغییرات اقلیمی، و تامین واکسن کرونا


کنسرت خیریه «وکس لایو»
کنسرت خیریه «وکس لایو»

سازمان غیرانتفاعی «گلوبال سیتی‌زن» آمریکا، جزئیات بیشتری از کنسرت‌ خیریه خود را که با حضور ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان در کشورهای مختلف برگزار می‌شود، اعلام کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، این کنسرت‌‌ بزرگ «گلوبال سیتی‌زن لایو» نام دارد و با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی، ‌آگاهی رسانی درباره فقر و تغییرات آب و هوایی، و تأمین واکسن کرونا برای کشورهای فقیر برگزار می‌شود.

در برنامه اصلی که در «گریک تیاتر» لس آنجلس خواهد بود، هنرمندانی چون استیوی واندر، هر، ادم لمبرت، دمی لواتو، و گروه وان ریپابلیک شرکت دارند.

گروه دوران دوران، کایلی مینوگ، نیل راجرز، و شیک نیز در لندن به روی صحنه خواهند رفت.

به گفته سازمان گلوبال سیتی‌زن، این کنسرت بیست و چهار ساعته شامل اجراهای دیگری از شش قاره جهان است و بخش‌هایی از برنامه در شهرهای نیویورک، پاریس، سیدنی، ریودوژانیرو، و لاگوس در نیجریه برگزار می‌شود.

جنیفر لوپز، بیلی آیلیش، اد شیران، کلدپلی، آشر، لیزو، التون جان، متالیکا، و کامیلا کابیو از سایر هنرمندانی هستند که در نقاط دیگر به کنسرت ملحق می‌شوند.

این کنسرت بیست و پنجم سپتامبر برگزار می‌شود و همان روز از طریق شبکه «بی‌بی‌سی»، و روز بعد در شبکه «ای‌بی‌سی» پخش خواهد شد. «گلوبال سیتی‌زن لایو» از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز در دسترس است.

در کنسرت خیریه گذشته این‌ سازمان با عنوان «وکس لایو» در ماه مه، بیش از ۳۰۲ میلیون دلار جمع آوری شد و حدود بیست و شش میلیون دز واکسن به کشورهای فقیر رسید.

XS
SM
MD
LG