لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۵۸

اعضای حزب اعتماد ملی برای رفع حصر با آیت الله خامنه ای گفت و گو کردند


محسن رهامی عضو حزب اعتماد ملی
محسن رهامی عضو حزب اعتماد ملی

محسن رهامی، عضو حزب اعتماد ملی و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان اعلام کرد با رهبر جمهوری اسلامی درباره رفع حصر گفت و گو کرده است.

آقای رهامی که روز شنبه ۲۶ فروردین به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد، به خبرگزاری ایلنا گفت چهارشنبه گذشته به همراه رسول منتجب نیا، دیگر عضو اعتماد ملی با رهبر جمهوری اسلامی دیدار کرده و درباره رفع حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد گفت و گو کرده است.

مهدی کروبی دبیر حزب اعتماد ملی است. او به همراه آقای موسوی و خانم رهنورد، رهبران معترضان سال ۸۸، بیش از شش سال است که در حصر خانگی به سر می‌برد. اصلاح طلبان و برخی مقامات جمهوری اسلامی بارها اعلام کردند که برای رفع حصر رایزنی کرده‌اند اما به نتیجه نرسیده‌اند.

وبسایت سحام نیوز که اخبار مربوط به مهدی کروبی را منتشر می‌کند نیز به نقل از رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی نوشت که او و آقای رهامی در ادامه دیدارهای رهبران اصلاح طلبان با آیت الله خامنه‌ای روز چهارشنبه با او دیدار کرده و از لزوم رفع حصر سخن گفتند.

اصلاح طلبان در پی درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی، در تلاش برای ترمیم روابط خود با رهبر جمهوری اسلامی دیدارهایی با او داشتند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG