لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۰

رابرت دنیرو درباره فعالیت انتخاباتی ترامپ: خدا خودش به ما کمک کند


رابرت دنیرو تهیه کننده فیلم و بازیگر نامدار آمریکایی، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه را فاقد صلاحیت برای مقام ریاست جمهوری این کشور دانست.

آقای دنیرو که در بیست و دومین جشنواره فیلم سارایوو شرکت دارد گفت که ترامپ نمی بایست در رقابت های ریاست جمهوری شرکت می داشت.

اوگفت: "فعالیت کسی مانند دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری احمقانه است. مردم ولی اکنون از او فاصله می‌گیرندو رسانه‌ها که به او اینقدر توجه نشان دادند اکنون آنچه را که او می‌گوید احمقانه و نامعقول می‌خوانند."

دنیرو در حالی از ترامپ انتقاد کرده که کلینت ایستوود، دیگر سینماگر و بازیگر نامدار آمریکایی نیز گفته که از ترامپ پشتیبانی نمی‌کند اما بین هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، او آقای ترامپ را انتخاب می‌کند.

سخنان دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معمولا بحث برانگیز بوده و انتقادهای بسیاری را در پی داشته است. او اخیرا در چند مورد ناچار شده سخنان خود را اصلاح کرده یا درباره آنها توضیح بیشتری بدهد. آقای ترامپ البته رسانه‌ها را نیز متهم کرد که سخنان او را تحریف می‌کنند.

آقای ترامپ در چند اظهار نظر خود گفته بود که باراک اوباما موسس داعش بوده است اما روز شنبه ۲۲ مرداد ناچار به توضیح در اینباره شد و گفت که او این حرف را به کنایه زده است.

XS
SM
MD
LG