لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۲۱

پیام «روئیز» عضو دموكرات کنگره به نشست ایران آزاد: امیدوارم ایران آزاد به جامعه بین‌المللی بپیوندد


«رال روئیز» عضو دموكرات مجلس نمایندگان آمریکا از كالیفرنیا
«رال روئیز» عضو دموكرات مجلس نمایندگان آمریکا از كالیفرنیا

همزمان با گردهمایی سالانه مخالفان جمهوری اسلامی با عنوان «ایران آزاد» در فرانسه، «رال روئیز» عضو دموكرات مجلس نمایندگان آمریکا از كالیفرنیا در پیامی به این گردهمایی گفت امیدوارم كه ایران به جامعه بین المللی برای سازمان دادن آزادی اجتماعات و مطبوعات، برابری مرد و زن و برابری حقوق برای اقلیتهای قومی و مذهبی، بپیوندد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

سلام، من دكتر «رال روئیز»، نماینده منطقه ۳۶ كالیفرنیا هستم.

من مفتخرم كه این پیام را همراه حوزه‌ام كه در كنوانسیون بین المللی امسال برای ایران آزاد شركت می‌كنند، ارسال كنم.

من از ادامه تظاهراتها در ایران كه فراخوان به یك ایران دموكراتیك، آزاد، سكولار، غیرهسته ای و پایان دادن به دیكتاتوری رژیم حاكم، می‌دهند، استقبال می‌كنم. ما باید از ریشه های جنبش سیاسی در ایران حمایت كنیم تا به این تغییر با تضمین اینكه شهروندان ایرانی دسترسی نامحدود به اینترنت و اجتماع آزاد داشته باشند، دست پیدا كنند.

در این روند، امیدوارم كه ایرانیها بتوانند به آزادی خود دست یابند و بتوانند یك ایران سكولار، دموكراتیك و غیر هسته ای، برقرار كنند.

همچنین امیدوارم كه ایران به جامعه بین المللی برای سازمان دادن آزادی اجتماعات و مطبوعات، برابری مرد و زن و برابری حقوق برای اقلیتهای قومی و مذهبی، بپیوندد.

از سازمان جوامع ایرانی آمریكایی برای تلاششان در رسیدن به این هدف برای ایران آزاد، تشكر می‌كنم. باهم می‌توانیم این حقیقت را آماده كنیم.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG