لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۳

پیام عضو کنگره آمریکا به همایش «ایران آزاد»؛ از ایران سکولار، غیراتمی و جمهوری حمایت می‌کنم


شیلا جكسون لی نماینده دموكرات از تگزاس
شیلا جكسون لی نماینده دموكرات از تگزاس

همزمان با گردهمایی سالانه مخالفان جمهوری اسلامی با عنوان «ایران آزاد» در فرانسه، «شیلا جكسون لی» نماینده دموكرات از تگزاس در پیامی به این گردهمایی از منشور ۱۰ ماده ای مریم رجوی برای آزادی ایران حمایت کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

خوش آمد به همه شما كه عاشق آزادی هستید. من همراه شما فریاد برای آزادی را جشن می‌گیرم. من همچنین از یك ایران آزاد حمایت می‌كنم.

من نماینده كنگره، شیلا جكسون لی هستم، خیلی متاسفم كه نمی‌توانم حضوری در این مقطع خیلی مهم، همراه شما باشم، اما می‌خواهم كه تعهد و حمایت خودم را برای یك ایران سكولار، دموكراتیك، غیر اتمی و جمهوری، و از ۱۰ ماده ای خانم مریم رجوی ابراز كنم.

من ایمان دارم كه تغییر دموكراتیك در ایران، در دسترس ما است. نه فقط بخاطر اینكه رژیم در بحرانهای بسیاری فرو رفته، بلكه مانند شما، یك گروه بزرگ و درحال پیشرفت عاشقان آزادی در ایران و سراسر جهان هست.

من ایمان دارم كه تحت رهبری خانم مریم رجوی، دوست ما و رهبر این جنبش بزرگ كه در تلاش برای برقراری یك ایران بردبار و غیر اتمی بر مبنای جدایی دین از دولت و احترام برای حقوق بشر و كرامت برای همه ایرانیان است، من ایمان دارم كه آزادی در راه است. از همه شما برای كاری كردید، استحكامی كه نشان دادید، و اینكه چگونه روی پای خود ایستاده اید و از ۱۰ماده‌ای حمایت كرده اید، سپاسگذارم.

باید برای آزادی و كرامت انسان مبارزه كرد. باید برایش بایستید و باید جشن آن را بگیرید. همچنانكه در این ایام همدیگر را می‌بینید و در رابطه با آزادی سخن می‌گویید، ندای صدایتان به ایران خواهد رسید و آنهایی كه برای آزادی مبارزه می‌كنند و جدایی از این رژیم ظالم هستند، آنها پیروز خواهند شد.

من به شما برای این گردهمایی بزرگ تبریك می‌گویم و از رهبر بزرگ شما، مریم رجوی، كه تعهد خودش را به آزادی و حقوق بشر و كرامت توضیح و ابراز كرده، تجلیل می‌كنم.

ما همه باهم پیروز خواهیم شد. آنهایی كه خارج از ایران هستند، آنهایی كه در بسیاری از كشورها هستند، و برای آنچه كه شما ایستاده اید، می ایستند، ما در اتحاد می‌توانیم اینكار را انجام دهیم.

تسلیم نشوید. همچنان بایستید. برای آنچه كه حق است، بجنگید. هیچوقت تسلیم نشوید. برای كرامت، احترام و آزادی مبارزه كنید.

اگر همچنان قوی بایستید، آزادی در دسترس شما خواهد بود. از همه كارهایی كه انجام داده‌اید، سپاسگذارم.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG