لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۲۴

پیام سناتور ارشد دموکرات به نشست ایران آزاد: مردم ایران به اندازه کافی جمهوری اسلامی را تحمل کرده اند


بن كاردين سناتور ارشد دموكرات از مريلند در سنای آمریکا
بن كاردين سناتور ارشد دموكرات از مريلند در سنای آمریکا

همزمان با گردهمایی سالانه مخالفان جمهوری اسلامی با عنوان «ایران آزاد» در فرانسه، «بن كاردين» سناتور ارشد دموكرات از مريلند در سنای آمریکا در پیامی به این گردهمایی گفت مردم ایران به اندازه کافی جمهوری اسلامی را تحمل کرده اند و زمان تغییر فرا رسیده است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

دوستان عزيز،
مايل هستم كه سلامهای گرمم را به همه كسانی كه در كنوانسيون ايران آزاد امسال كه در پاريس برگزار شده، شركت می‌كنند، برسانم. سلامت مردم ايران، يك موضوع حياتی برای من است و به همين دليل خوشحال هستم كه اين برنامه وجود دارد تا به همه آگاهی بدهد و برای تغيير در ايران، حمايت جلب كند.

در دهه های گذشته از انقلاب ۱۳۵۷، ميليونها ايرانی زير وزن يك رژيم سركوبگر و سخت‌سر، مبارزه كرده اند. درحاليكه من افتخار مي‌كنم كه ايالات متحده آمريكا و بسياری ديگر همواره برای آزادی مردم ايران ايستاده اند، می‌دانم كه هنوز خيلی بيشتر می‌شود انجام داد تا خواهان تغيير شد. حاميانی مانند شما برای همه روشن می‌سازيد كه مردم ايران به اندازه كافی تحمل كرده اند و مشتاق تغییر هستند.

بسيار تراژيك است كه مردم كشور شما، مجبور بوده اند كه نقض پايه ای حقوق بشر و آزادی را در دهه های اخير، تحمل كنند. با تشكر از تلاشهايی مانند تلاشهای شما، چالشهايی كه مردم ايران با آن روبرو هستند، به توجهات بين المللی رسيده است.

من هر كدام از شما را بخاطر همه كارهايی كه انجام داده ايد تا روابط را بين مخالفين رژيم قوی كنيد و براي همه كارهايی كه در راستای دولتی كه منافع مردمش را نمايندگی كند، انجام داده ايد، ستايش می‌كنم. لطفا بدانيد كه من همواره دوست مردم ايران خواهم بود و قهرمان آنها در سنای ايالات متحده آمريكا.

بهترين آرزوها برای يك برنامه موفق و جشن شادمانی برای استقلال

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG