لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۵۴

فرزند لوینسون: آمریکا به ایران بگوید سکوت درباره پدرم دیگر قابل قبول نیست


سارا لوینسون موریارتی، دختر باب لوینسون گروگان آمریکایی که مدت ۱۱ سال از ناپدید شدن او در ایران می‌گذرد، در مقاله ای در نشریه اینترنتی هیل از مقامات ایران بازگرداندن پدرش به وطن را درخواست کرده است.

سارا لوینسون موریارتی می نویسد، پس از یازده سال رنج و عذاب برای من و خانواده و مهمتر ازهمه برای پدرم، مطمئن نیستم چگونه می‌توانم دولت ایران را متقاعد به آزادی پدرم و دولت آمریکا را متقاعد به مبارزه برای آزادی او کنم.

وی می افزاید، همه به پیچیدگی روابط ایران و آمریکا واقفیم، ولی طی یازده سال گذشته وضعیت پدر من به عنوان یک وطن پرست که حین انجام خدمت از جانب دولت آمریکا به اسارت گرفته شد، اولویتی نیافته است.

سارا لوینسون در پایان می گوید باید پیامی قابل رؤیت از جانب دولت آمریکا به ایران مبنی بر این که ما دیگر به وضعیت موجود رضایت نخواهیم داد، و سکوت بی رحمانه ایران دیگر قابل قبول نیست، وجود داشته باشد.

به عقیده فرزند آقای لوینسون، این به سیاست ارتباط ندارد، بلکه در مورد شفقت است؛ باب لوینسون در اختیار ایران است و آنها باید او را به وطن بازگردانند تا بتواند جوان ترین دختر خود را به خانه بخت روانه کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG