لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۱

مدیر ستاد انتخابات دونالد ترامپ به اتهام "ضرب و جرح" دادگاهی شد


دونالد ترامپ در کنار کوری لواندوسکی
دونالد ترامپ در کنار کوری لواندوسکی

پلیس، مدیر ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، نامزد میلیاردر جمهوریخواه در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به تخلف بزهکارانه "ضرب و جرح" ساده متهم کرد و قرار است به پرونده اش در دادگاه رسیدگی شود.

کوری لواندوسکی ۴۱ ساله و مدیر امور انتخاباتی دونالد ترامپ، در پی برخورد با یک خبرنگار ۲۸ ساله، از سوی پلیس به ضرب و جرح متهم شده است.

هوپ هیکس سخنگوی ستاد انتخابات دونالد ترامپ با بیان این که لیواندوسکی "کاملا بی گناه" است، گفت مدیر ستاد انتخابات ترامپ در دادگاه اعلام بیگناهی خواهد کرد.

پیشتر، یک خبرنگار زن شبکه محافظه کار "برایتبارت" ادعا کرده بود که آقای لیواندوسکی بازوی او را در یک مراسم انتخاباتی دونالد ترامپ، که هشتم ماه مارس (۱۸ اسفند ۱۳۹۴) در شهر ژوپیتر ایالت فلوریدا برگزار شد، گرفت و او را کشاند.

در تصاویر ویدیویی یک دوربین مداربسته که پلیس ژوپتیر منتشر کرده است، به نظر می رسد لواندوسکی بازوی خبرنگار را در حالی که این خبرنگار در کنار دونالد ترامپ راه می رود، گرفته است.

بر اساس یک گزارش پلیس ژوپیتر، لواندوسکی صبح روز سه شنبه خود را به پلیس معرفی کرد تا تفهیم اتهام شود. او باید در تاریخ چهارم ماه مه (۱۵ اردیبهشت) جلوی قاضی دادگاه حاضر شود.

XS
SM
MD
LG