لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۴۴

نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری از نگاه هنرمندان آمریکا


بسیاری از طرفداران پر و پا قرص دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا در دنیای هنر و سرگرمی، در طول مناظره دوشنبه شب در فضای مجازی ساکت بودند.

آنتونیو ساباتو، گری بیوزی و اسکات بیو بازیگران شناخته شده که حمایت خود را از نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرده اند در مورد نخستین مناظره انتخاباتی اظهار نظری نکردند.

تنها استیون بالدوین، که در توییت های مختلف ترامپ را آقای رئیس جمهور خطاب کرده است از او تمجید کرد و گفت حالا می توانی آرام بگیری.

اما طرفداران هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که تعدادشان در دنیای سرگرمی و هالیوود کم نیست، در طول مناظره از دونالد ترامپ به شدت انتقاد کردند.

کیتی پری، از طرفداران سرسخت خانم کلینتون گفت تماشای این مناظره مانند دیدن قورباغه ای در آب است که آهسته می جوشد.

جری اسپرینگر، چهره تلویزیونی که برنامه جنجالی اش در مورد اختلافات عجیب غریب خانوادگی محبوبیت زیادی داشت توییت کرده که هیلاری کلینتون به کاخ سفید تعلق دارد اما دونالد ترامپ به برنامه من.

اسپرینگر، چهره ای سیاسی نیز هست . او زمانی برای نمایندگی کنگره آمریکا هم نامزد شد اما شکست خورد.

الیشیا ماچادو، دختر شایسته پیشین جهان که اهل ونزوئلاست و ترامپ از او به خاطر وزنش انتقاد کرده بود و در اظهار نظری دیگر او را کلفت خوانده بود از کلینتون به خاطر حمایتی که از او کرد و احترامش به زنان تشکر کرد و خطاب به ترامپ گفته برگرد به کازینو.

دونالد ترامپ، که با ماچادو اختلاف نظرهای زیادی دارد چندین بار گفته که او بدترین دختر شایسته ای است که تا به حال داشته اند هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ شخصیتی. خانم کلینتون نیز بارها از دختر شایسته حمایت کرده است از جمله در مناظره انتخاباتی که دوباره به این مسأله اشاره کرد و گفت ترامپ کسی است که زنان را خوک میخواند.

از دیگر نکاتی که در فضای مجازی در رابطه با نخستین مناظره انتخاباتی مطرح شد لباس هیلاری کلینتون بود. جاش گروبن گفت به نظر خنده دار می آید که هر کدام رنگ حزب دیگری را پوشیده است.

در طول مناظره، هیلاری کلینتون ۳۸ درصد و ترامپ ۶۲ درصد در توییتر نام برده شدند.

XS
SM
MD
LG