لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۱

ساعتی بعد از مناظره اول؛ پل رایان در بیانیه ای از ترامپ حمایت کرد


پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا
پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

پل رایان، رئیس کنونی مجلس نمایندگان آمریکا، پس از خاتمه نخستین مناظره انتخاباتی بیانیه ای در حمایت از دونالد ترامپ منتشر کرد.

آقای رایان که به عنوان جمهوریخواه، رئیس مجلس نمایندگان است، تاکنون در حمایت از دونالد ترامپ مردد بود و در کنوانسیون ملی حزب محافظه کار نیز از حمایت مستقیم از ترامپ خودداری کرد بود.

با این حال پس از خاتمه مناظره انتخاباتی دو شنبه شب در دانشگاه هوفسترا در نیویورک، پل رایان در حمایت از آقای ترامپ بیانیه ای منتشر کرد.

رایان نوشت: «امشب، ما دو نامزد را دیدیم که نماینده دو مسیر مختلف برای آینده کشور ما هستند. هیلاری کلینتون به وضوح نماینده گذشته است، یعنی دوره سومی از سیاست های مترقی باراک اوباما. یک دوره دیگر از ریاست جمهوری کلینتون به معنای تقلای خانواده ها برای زندگی و کشوری رو به نزول خواهد بود. اما انرژیی که دونالد ترامپ امشب به ما داد دلیل اشتیاق ما شده است.»

این عضو ارشد جمهوریخواه در بیانیه خود افزود: «جمهوریخواه های کنگره می دانند که راه بهتری برای موفقیت کشور ما وجود دارد. هنگامی از هر ده آمریکایی هفت نفر آنها معتقدند کشور ما در مسیری اشتباه در حرکت است، واضح است که نمی توانیم به روند گذشته ادامه بدهیم و انتظار نتایجی متفاوت را داشته باشیم. ما نیاز به تغییر واقعی در واشنگتن داریم، و من هم هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم تا مطمئن شویم حزب جمهوریخواه با اکثریت آرا در ماه نوامبر برنده شود.»

XS
SM
MD
LG