لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۲

درخواست همسر استالونه برای طلاق؛ «راکی»: عاشق خانواده‌ام هستم


سیلوستر استالونه و همسرش جنیفر فلیون (آرشیو)
سیلوستر استالونه و همسرش جنیفر فلیون (آرشیو)

همسر سیلوستر استالونه، بازیگر سرشناس هالیوود، پس از ۲۵ سال زندگی مشترک درخواست طلاق کرده و بنا بر اسناد ارائه شده به دادگاه، اظهار کرده که ازدواج آنها «به طور جبران‌ناپذیری شکست خورده است.»

به گزارش روزنامه محلی «پالم بیچ پست»، جنیفر فلیون، کارآفرین و مدل سابق، هفته گذشته درخواستی را برای پایان ازدواج‌ با استالونه که به خاطر نقش‌های نمادین سینمایی مثل «راکی» و «رمبو» شهرت دارد، به دادگاه شهرستان پالم بیچ فلوریدا ارائه کرد.

این زوج در سال ۱۹۹۷ در لندن ازدواج کردند و سه دختر، سوفیا ۲۵ ساله، سیستین ۲۴ ساله و اسکارلت ۲۰ ساله دارند. آنها در سال ۲۰۲۰ خانه‌ای در کنار دریاچه پالم بیچ خریدند.

در دادخواست طلاق گفته شده است که استالونه باعث «ایجاد خسارات عمدی و هدر دادن دارایی‌های دوران زناشویی که تاثیر اقتصادی نامطلوبی بر دارایی مشترک این زوج داشته» شده است.

فلیون ۵۴ ساله درخواست کرده است که «با توزیع نابرابر دارایی‌های دوران زناشویی به نفع خود، به طور کامل غرامت دریافت کند.» این اسناد همینطور نشان می‌دهد که فلیون به دنبال آن است که در طول بررسی مراحل طلاق، بطور انحصاری از ملک پالم پیچ استفاده کند.

استالونه ۷۶ ساله روز چهارشنبه در بیانیه‌ای به نیویورک پست گفت: «من عاشق خانواده‌ام هستم. ما به صورت دوستانه و خصوصی به این مسائل شخصی رسیدگی خواهیم کرد.»

استالونه هرچند در حال حاضر دوران سختی را در زندگی شخصی‌اش بگذراند، ولی در فیلم جدیدش «سامری» هنوز یک ابرقهرمان سرسخت است.

فیلم ابرقهرمانی «سامری» با کارگردانی جولیوس آوری، پس از چندین بار تاخیر ۲۶ اوت ۲۰۲۲ (۴ شهریور ۱۴۰۱) از طریق خدمات ویدیو استریمینگ منتشر شد.

استالونه در این فیلم ایفای نقش «اسمیت» شخصیت اصلی داستان را بر عهده دارد.

XS
SM
MD
LG