لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۳۳

اوباما، اسپیلبرگ و اسپرینگستین کارکنان یک رستوران در بارسلون را غافلگیر کردند


اوباما، اسپیلبرگ، و اسپرینگستین در رستوران
اوباما، اسپیلبرگ، و اسپرینگستین در رستوران

حضور باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و همسرش میشل، همراه با استیون اسپیلبرگ سینماگر مشهور آمریکایی در بارسلون شور و هیجان زیادی در این شهر ایجاد کرد.

آنها برای شرکت در کنسرت دوست خود بروس اسپرینگستین که جمعه در بارسلون برگزار شد به این شهر رفتند و از برخی نقاط تماشایی دیدن کردند.

حضور آنها در بارسلون با استقبال زیادی همراه بود و بر ازدحام همیشگی این شهر افزود؛ و البته باعث برقراری امنیت بیشتر نیز شد.

باراک اوباما، اسپیلبرگ، و اسپرینگستین، پنجشنبه در رستورانی در هتل پالاس شام خوردند. آنها در طول پذیرایی در رستوران با کارکنان و حاضرین به گفت‌وگو پرداختند و اوقات خوشی داشتند.

یکی از کارکنان رستوران به نام پل پرلو یک عکس یادگاری گروهی از این شب خاطره‌انگیز گرفت که این مهمانان آمریکایی را با کارمندان، و سرآشپزها نشان می‌دهد.


او این تصویر را در اینستاگرم به اشتراک گذاشت و نوشت: «لذتی که این شغل برای شما به ارمغان می‌آورد.»

باراک و میشل اوباما، و اسپیلبرگ، جمعه همراه با یک تور به دیدن برخی مکان‌های تاریخی و فرهنگی بارسلون از جمله کلیسای ساگرادا فامیلیا و موزه پیکاسو رفتند.

رسانه‌های اسپانیایی تصاویری مختلفی از رئیس جمهوری پیشین آمریکا و بانوی اول سابق را منتشر کردند که همراه با تعداد زیادی محافظ، دست در دست هم در مرکز بارسلون قدم می‌زدند.


باراک اوباما و بروس اسپرینگستین برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ملاقات کردند.

باراک اوباما از طرفدارن موسیقی این خواننده آمریکایی محسوب می‌شود، و بروس اسپرینگستین نیز از حامیان رئیس جمهوری پیشین آمریکا به شمار می‌رود.

آنها در سال ۲۰۲۱ میزبان برنامه مشترکی به‌صورت پادکست بودند که بعدها کتابی نیز از آن منتشر شد.

XS
SM
MD
LG