لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۰۲

کنارگذاشتن «کوین اسپیسی»، ۳۹ میلیون دلار ضرر روی دست نتفلیکس گذاشت


اسپیسی که بازیگر مشهوری است، بعد از فاش شدن آزارهای جنسی، از چند پروژه بزرگ سینمایی و سریال کنار گذاشته شد.
اسپیسی که بازیگر مشهوری است، بعد از فاش شدن آزارهای جنسی، از چند پروژه بزرگ سینمایی و سریال کنار گذاشته شد.

کنارگذاشتن کوین اسپیسی، بازیگر سرشناس هالیوود از فیلم ها و سریالها، ضرری ۳۹ میلیون دلاری متوجه شرکت پخش آنلاین نت فلیکس کرده است.

کمپانی نتفلیکس روز دوشنبه در نامه ای برای سهامداران خود نوشت به صورت غیر منتظره ای ۳۹ میلیون دلار زیان داشته است. در این نامه اشاره ای نشده که این ضرر از چه پروژه ای بوده اما یک منبع نزدیک با این نتفلیکس به شبکه سی ان ان گفت که این زیان به خاطر متوقف شدن فیلم های کوین اسپیسی وارد شده است.

نتفلیکس یک شبکه پخش آنلاین فیلم و سریال است که مشترکان با پرداخت حق اشتراک ماهانه، از خدمات آن استفاده می کنند. این شرکت چند سالی است وارد ساخت و تولید سریال نیز شده است.

کوین اسپیسی بازیگر موفق و ۵۸ ساله، چهارماه پیش ضمنی تایید کرد که چند مرد و زن را مورد آزار جنسی قرار داده است. او که بازیگر سریال «خانه پوشالی» (به انگلیسی: House of Cards) ناگهان از این سریال و برخی دیگر پروژه های تلویزیونی و سینمایی کنار گذاشته شد.

شبکه سی ان ان نوشت این این زیان بزرگ برای قطع دو سریال «خانه پوشالی» و همچنین سرایل «گور ویدال» بود.

آقای اسپیسی در چند فصل سریال خانه پوشالی خوش درخشیده بود و به تازگی قرار شده بود او در نقش گور ویدال (به انگلیسی: Gore Vidal)، نقش این رمان نویس و نمایشنامه نویس معروف آمریکایی و فعال سیاسی را بازی کند.

در شش ماه اخیر دهها چهره سرشناس سیاسی، سینمایی و هنری به آزار جنسی متهم شدند و اغلب از سمت ها یا پروژه های خود کنار گذاشته شدند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG