لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۹

فصل جدید سریال «خانه پوشالی»؛ «رابين رايت» به جای «اسپیسی» شخصیت اصلی می‌شود


آقای اسپیسی بعد از اتهامات جنسی از سریال کنار گذاشته شد.
آقای اسپیسی بعد از اتهامات جنسی از سریال کنار گذاشته شد.

فصل ششم «خانه پوشالی» بدون كوين اسپيسی ساخته می شود، شبكه اينترنتی نتفليكس پس از مذاكراتى طولانی با تهيه كنندگان اين سريال سياسی، توليد فصل آخر اين مجموعه را تأييد كرد.

براساس اعلاميه رسمی که دوشنبه منتشر شد، فصل آخر در هشت قسمت و بدون كوين اسپيسی توليد می شود و «رابين رايت» ستاره اين مجموعه خواهد بود.

هنوز مشخص نيست «فرانسيس آندروود» با بازی «كوين اسپيسی» چگونه از داستان حذف می شود ولی به گفته تهيه كنندگان محور اصلی سريال، كلر آندروود و ماجراهای او در كاخ سفيد است.

به اين ترتيب فيلمبرداری فصل ششم بزودی در بالتيمور مريلند آغاز می شود و بيش از دو هزار نفر از عوامل توليد به سركارهای خود باز می گردند.

كوين اسپيسی چندی پيش به دليل اذيت و آزار جنسی و شكايت های متعدد از خانه پوشالی اخراج شد، او يكی از عوامل مهم موفقيت اين سريال هيجان انگيز بود.

پس از افشاگری های مختلف علیه کوین اسپیسی، او با انتشار بیانیه ای اعلام کرد همجنسگرا است و از رفتار ناشایست خود در قبال قربانیان پوزش خواست. با این حال در هفته های اخیر تعدادی از تهیه کنندگان، کارگردانها و استودیوهای فیلمسازی به همکاری با این چهره جنجالی خاتمه دادند.

هرچند كه فقدان كوين اسپيسی ضربه بزرگی برای فصل ششم است ولی به گفته برخی از كارشناسان موقعيتی استثنايی براي رابين رايت است تا توانايى های خود را اثبات كرده و جنبه های ديگری از شهوت قدرت و فساد سياسی را به تصوير بكشد.

در پایان فصل پنجم کلر آندروود پس از دسیسه های پنهانی شوهرش و استعفای غیرمنتظره او بعنوان رئیس جمهوری ایالت متحده برگزیده می شود.

خانه پوشالی از موفق ترین محصولات شبکه نتفلیکس است و موفق به دریافت جوایز ارزنده ای شده، به عقیده بسیاری از منتقدین هنری، این سریال آغازگر دوران طلایی شبکه های عرضه محصولات اینترنتی است و این سایتها بعنوان رقبای جدی شبکه های تلویزیونی وارد صحنه شدند.

پخش فصل ششم خانه پوشالی اواسط سال آينده ميلادی آغاز می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG