لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۴۶

مبارزه «هالک ایرانی» با مارتین فورد بریتانیایی لغو شد


سجاد غریبی و مارتین فورد
سجاد غریبی و مارتین فورد

مارتین فورد، قهرمان بریتانیایی با انتشار پیام ویدئویی در حساب‌ کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی از لغو مبارزه با سجاد غریبی معروف به «هالک ایرانی» خبر داد.

قرار بود این مبارزه ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) در شهر لندن برگزار شود ولی به صورت غیرمنتظره‌ای لغو شد.

به گفته مارتین فورد، این رویارویی «به دلایلی خارج از کنترل او» به تعویق افتاده است. این ورزشکار بریتانیایی در ادامه از اینکه پس از مدتها تمرین و آماده‌سازی مبارزه لغو شده است، ابراز ناراحتی کرد.

هر چند که مارتین فورد اشاره‌ای به دلایل لغو مبارزه نمی ‌کند ولی لحن پیامش به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد سجاد غریبی از رویارویی با او انصراف داده است.


این در حالی است که سجاد غریبی مدعی شده که او این مبارزه را لغو نکرده، و مقصر اصلی مارتین فورد است.

سجاد غریبی با انتشار پیام ویدئویی در حساب کاربری خود در اینستاگرم، ضمن انتقاد شدید از مارتین فورد، گفت که او هرگز «یک فایتر» نبوده است.

سجاد غریبی با اشاره به اینکه براساس قرارداد موجود، هیچ یک از طرفین نمی‌توانند مبارزه را لغو کنند، گفت از مارتین فورد شکایت خواهد کرد.

به گفته سجاد غریبی، سازمان «بوکس‌ استار» بزودی حریف دیگری را برای مبارزه با او معرفی خواهد کرد.


رویارویی سجاد غریبی مارتین فورد با حواشی مختلفی همراه بوده است و کری‌های آنها بازتاب زیادی در رسانه‌های ورزشی داشته است.

مواجهه سجاد غریبی با مارتین فورد در جریان یک برنامه نمایشی در دبی یکی از این موارد است که با واکنش‌های متفاوتی در شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

هرچند که این ورزشکار ایرانی در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند، بسیار تنومند به نظر می‌رسد ولی در مقابل مارتین فورد جثه کوچکی داشت و به سادگی نقش زمین شد.

پس از این ماجرا بود که مشخص شد سجاد غریبی تصاویر خود را با استفاده از فوتوشاپ تغییر می‌دهد و اندام او شباهت چندانی با هالک، شخصیت تخیلی دنیای ابرقهرمانان ندارد.

XS
SM
MD
LG